Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Koncert „André Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” 21 sierpnia i 18 września w kinie Klaps

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszego, długo wyczekiwanego koncertu André Rieu.

Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.
Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy  na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina Klaps. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

Program pokazów:

21 sierpnia, godz. 16:00

18 września, godz. 16:00

Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins
Dystrybucja & więcej informacji dla Widzów: www.kinomaestro.pl

Bilety można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/repertuar/andre-rieu-niech-znow-nastana-szczesliwe-dni.

Wróć do góry