Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Kolejny raz pomoc humanitarna dotarła do Truskawca

W piątek 29 lipca z miasta Limanowa wyruszył kolejny transport z pomocą humanitarną do partnerskiego miasta Truskawiec na Ukrainie. Transport zawierał żywność zakupioną za środki zgromadzone na koncie uruchomionym  tym celu przez miasto Limanowa w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Sowlin oraz za kwotę przekazaną dla Truskawca  z miasta partnerskiego Wathlingen.

Do Truskawca trafiła także odzież dziecięca, zabawki, kule, fotelik, hełmy wojskowe przekazane z Anglii przez Pm Construction and Insulation, Holiday Home Limanowa.Southfield Park Primery School oraz New Malden Polish Schol.

Koordynacją transportu pomocy humanitarnej do Truskawca, podobnie jak podczas wcześniejszych akcji pomocowych zajął się Radny Miasta Limanowa Piotr Musiał. Przewóz potrzebnych rzeczy zapewniło Miasto Limanowa, a transportem zajęła się  Firma Przewozowa  „Asik” z Limanowej.

Organizatorzy akcji kierują podziękowania dla sklepu Auchan Limanowa oraz Zakładów Mięsnych „Szubryt”.

Przypominamy, że wpłaty na pomoc mieszkańcom Truskawca cały czas dokonywać można na uruchomione  tym celu
w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Sowlin konto:

56 1240 5123 1111 0011 1194 9992

Wszystkim osobom które w jakikolwiek sposób – czy to w postaci przekazanych środków finansowych, czy też poprzez wsparcie materialne – włączyły się w akcję pomocy składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy za Wasze wielkie serca!

Galeria

Wróć do góry