Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

XI Bieg Górski Limanowa Forrest za nami!

W niedzielę 3 lipca 250 zawodników wystartowało w XI edycji Międzynarodowego Biegu Górskiego Anglosaskiego „Limanowa Forrest”. Uczestnicy biegu pokonali 7-kilometrową trasę wiodącą na Krzyż na Miejskiej Górze. W wydarzeniu uczestniczyli zarówno wprawieni biegacze, jak i amatorzy biegów.

Start biegu miał miejsce kilka minut po godz. 12.00 z ul. M. Konopnickiej. Uczestnicy biegu rozpoczęli rywalizację biegnąc ul. Bulwary – ul. Targową – ul. Kopernika- ul. Leśną – na Krzyż Milenijny na Miejskiej Górze. Najpierw wystartowali biegacze, a po nich kijkarze. Upał nie odstraszył biegaczy i na starcie stanęło 250 zawodników.

Po dotarciu na Miejską Górę zawodnicy zbiegali trasą: Droga Krzyżowa – ul. Kasprowicza, ul. Ks. Rachwała – ul. Leśna – ul. Targowa – do mety, która miała miejsce przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 – ul. M. Konopnickiej. Zwycięzcy biegu w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody i medale. Z ramienia Miasta Limanowa laureatom zwycięskich miejsc na podium nagrody wręczali Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Przewodnicząca Rady Miasta Jolanta Juszkiewicz.

Najmłodszą uczestniczką biegu okazała się: Tosia Sułkowska 3 lata z Krakowa

Najmłodszym uczestnikiem biegu – Jan Sułkowski 5 lat z  Krakowa

Najstarszą uczestniczką biegu została Anna Sułkowska 70 lat  Rupniowa

Najstarszym uczestnikiem biegu –  Roman Podorski 83 lata z  Tarnowa

Pełne wyniki poniżej:

Wyniki kat. wiekowych

Wyniki Służb Mundurowych

Wyniki OPEN Kobiety Mężczyźni

Wyniki OPEN

Dziękujemy wszystkim za liczny udział , a zwycięzcom biegu GRATULUJEMY!!!

Galeria

Wróć do góry