Deklaracja dostępności
Kultura

Znani zwycięzcy XI Limanowskiego Talent Show

Podczas wydarzenia z okazji Dnia Dziecka, które odbyło się 5 czerwca na placu przed Limanowskim Domem Kultury wyłoniono  zwycięzców XI Limanowskiego Talent Show.

Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością.

Tegoroczna edycja zgromadziła, rekordową liczbę uczestników. Na scenie zobaczyć można było aż 48 prezentacji ze śpiewu, tańca, recytacji, gry na instrumentach. Jak podkreśliło jury konkursu, w którego skład wchodzili Beata „Beti” Bełtowska, Artur Kmiecik oraz Ludmiła Krzyk, poziom był wysoki i wybór najlepszych występów nie należał do najłatwiejszych.

Uczestnicy walczyli o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę w wysokości:

I miejsce: 1.500 zł, II miejsce: 1.000 zł i III miejsce: 500 zł,

a ostatecznie miejsca na podium wywalczyli:

I miejsce  – Zespół „Divine Kids”

II miejsceŁucja Kowalczyk

III miejsceEmilia Ryś

Komisja przyznała również wyróżnienia dla: Magdaleny Pociechy, Tercetu SMV, duetu Julii Bujak i Zuzanny Kuziel, Emilii Tokarz „Rity”, Karola Tokarczyka, duetu Marysia i Zuzia, zespołu Romane Čhaja, Gabrieli Guzik, Anny Surdziel, Marii Sobuś oraz duetu Emilia Kapturkiewicz i Wiktoria Kapera.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy każdemu talentu oraz odwagi. Poniżej zamieszczamy protokół z posiedzenia jury XI Limanowskiego Talent Show.

Wręczenie nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 9 lipca, na scenie „Dni Limanowej”.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawował Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Galeria zdjęć z wydarzenia na stronie internetowej Limanowskiego Domu Kultury pod linkiem: https://www.ldk.limanowa.pl/galerie/dzien-dziecka-2022

 

PROTOKÓŁ

XI LIMANOWSKIEGO TALENT SHOW
Limanowa – 5 czerwca 2022 r.

Komisja w składzie:

  • Beata „Beti” Bełtowska – wokalistka, autorka muzyki i tekstów, pedagog, twórczyni programu muzykoterapeutycznego pt. „Muzykoterapia w procesie wspomagania rozwoju oraz niwelowania napięć dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, finalistka programu „Aplauz, Aplauz” emitowanego na antenie TVN;
  • Ludmiła Krzyk – nauczycielka tańca, choreograf, instruktor Fitness i Pilates, od 11 lat instruktor fitness i nauczycielka tańca klasycznego, pedagog;
  • Artur Kmiecik – muzyk, gitarzysta, kompozytor, producent, pedagog, od 17 lat nieprzerwanie na scenie, założyciel rockowego zespołu „Sekta”, z którym startował w eliminacjach do Debiutów Opolskiego Festiwalu, założyciel i manager zespołu „No Brothers”.

po wysłuchaniu 48 punktów programowych postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce i nagrodę w wysokości 1.500 zł otrzymuje: Zespół „Divine Kids”

II miejsce i nagrodę w wysokości 1.000 zł otrzymuje: Łucja Kowalczyk

III miejsce i nagrodę w wysokości 500 zł otrzymuje: Emilia Ryś

Komisja postanowiła także przyznać wyróżnienia dla: Magdaleny Pociechy, Tercetu SMV, duetu Julii Bujak i Zuzanny Kuziel, Emilii Tokarz „Rity”, Karola Tokarczyka, duetu Marysia i Zuzia, zespołu Romane Čhaja, Gabrieli Guzik, Anny Surdziel, Marii Sobuś oraz duetu Emilia Kapturkiewicz i Wiktoria Kapera.

Nagrody pieniężne zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę.

Na tym protokół zakończono i podpisano

Galeria

Wróć do góry