Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

XRUN Festiwal Biegów Górskich w Limanowej za nami !

Miniony weekend 3-5 czerwca pełen był sportowych wrażeń. Limanowa gościła kilkuset zawodników biorących udział w sportowym wydarzeniu XRUN Festiwal Biegów Górskich. Biegi połączone były z koncertami, a centrum wydarzenia był Park Miejski.

XRUN Festiwal Biegów Górskich był czwartą imprezą z cyklu XRUN Biegi Górskie, a po raz pierwszy przedsięwzięcie zawitało do Miasta Limanowa. Meta jak i biuro zawodów usytuowane było w Parku Miejskim, a wydarzenie było okazją do spotkań, obejrzenia filmów, wysłuchania ciekawych prelekcji, a także koncertów m.in. koncertu Zespołu „Potoc’k” oraz „Limanowska Sobótka”, która odbyła się na zakończenie sportowej rywalizacji.

Uczestnicy sportowej imprezy udział wzięli w biegu na dystansach: 68 km, 38 km i 22 km, przebiegających przez teren Beskidu Wyspowego, a z okazji obchodzonego w tym okresie Dnia Dziecka organizatorzy zorganizowali także atrakcje dla najmłodszych, m.in.  biegi  XRUN KIDS dla najmłodszych – na dystansach od 150 m do 1 km. W pakietach startowych czekały na najmłodszych upominki i gadżety od sponsorów a na mecie: medal, pyszny posiłek, a dla najlepszych nagrody rzeczowe.

Współorganizatorem sportowego przedsięwzięcia było Miasto Limanowa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział w wydarzeniu oraz wspaniałą sportowa atmosferę, a organizatorom za wspaniałą organizację.

Wyniki oraz szczegóły wydarzenia dostępne na facebookowej stronie XRUN Festiwal Biegów Górskich https://www.facebook.com/xrun.io/

(fot.: XRUN Festiwal Biegów Górskich)

Galeria

Wróć do góry