Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Spotkanie dotyczące udziału w Programie STOP SMOG

13 czerwca w Urzędzie Miasta Limanowa Ekodoradca spotkał się z osobami zainteresowanymi udziałem w Programie STOP SMOG, który pozwala właścicielom lub współwłaścicielom budynków mieszkalnych, osiągającym najniższe zarobki, na bardzo korzystnych warunkach finansowych ocieplić domy, wymienić w nich okna oraz instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody. 

Dzięki przystąpieniu przez Miasto Limanowa do Programu „Stop Smog” w podziale na 4 lata przewidziano realizację 100 inwestycji – po 25 rocznie do 27.10.2025 roku.

Wstępne umowy dotyczące udziału w Programie podpisało w bieżącym roku 16 osób. Nadal można więc zgłaszać chęć udziału w Programie, przy spełnieniu określonych kryteriów – każdy kto spełnia warunki dochodowe tj.: nie przekracza 1.673,05 zł netto na osobę w gospodarstwie wieloosobowym i 2.342,27 zł netto w gospodarstwie jednoosobowym – może ubiegać się o dotację (o ile jest właścicielem budynku jednorodzinnego, a jego wszystkie pozostałe zasoby majątkowe nie przekraczają 53 tyś. złotych).

Informacji dot. Programu „Stop Smog” udziela Ekodoradca Miasta Limanowa pod nr tel. 18 337 20 54 wew. 164 ;  e-mail: emol@miastolimanowa.pl

Wróć do góry