W LDK zakończyła się realizacja projektu „Dostawa wyposażenia techniki sceny do prowadzenia działań edukacyjno – kulturalnych w LDK”

W Limanowskim Domu Kultury zakończyły się  prace związane z dostawą i montażem oświetlenia scenicznego w sali widowiskowej. Projekt pn.” Zakup wyposażenia techniki sceny do prowadzenia działań edukacyjno – kulturalnych w LDK” został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja 2021 Niepodległość po polsku oraz wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Limanowa i Rady Miasta Limanowa.

W ramach realizacji zadania zakupiony został wysokiej klasy nowoczesny profesjonalny zestaw oświetleniowy w tym:

• 8 sztuk ruchomych głów typu WASH;
  • 2 reflektory profilowe 2000W;
  • 4 ruchome głowy profilowe;
  • 10 reflektorów typu PAR LED;
  • 2 rozdzielacze sygnału DMX;
  • 1 konsola oświetleniowa;
  • 2 dimmery do reflektorów teatralnych;
  • 4 naświetlacze LED 150W;
  • 6 reflektorów PC 1000W;
  • niezbędne okablowanie sceniczne oraz gniazda.

W ramach prac wykonane zostały prace związane z montażem, strojeniem, regulacją, ustawieniem programowaniem sprzętu. Przeprowadzone zostało również szkolenie dla pracowników z obsługi zamontowanego sprzętu oraz wykonana została dokumentacja powykonawcza.

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja 2021 Niepodległość po polsku. Galeria zdjęć z realizacji prac dostępna: TUTAJ