Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Lubię Działać Kreatywnie” – na wakacyjne warsztaty zaprasza Limanowski Dom Kultury

Limanowski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w warsztatach wakacyjnych „LUBIĘ DZIAŁAĆ KREATYWNIE”. Przygotowana przez LDK oferta zajęć to propozycja spędzenia wolnego czasu na odkrywaniu nowych pasji i doświadczaniu nowych rzeczy. Będzie można rozwijać się twórczo, aktywnie i kreatywnie.

Wszystkie warsztaty odbywać się będą w budynku LDK przy ul. Bronisława Czecha 4.

Zapisy do poszczególnych grup zajęciowych przyjmowane są w sekretariacie LDK przy ul. Bronisława Czecha 4 lub telefonicznie pod nr 18/ 337 16 03 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-15:00. Należy pamiętać, że dokonując zapisu drogą telefoniczną należy bezwzględnie wypełnić kartę uczestnika i dostarczyć ją na pierwsze zajęcia.

Uwaga – ilość miejsc w grupach jest ograniczona!

Podczas zapisów w pierwszej kolejności liczy się kolejność zgłoszeń, a następnie dokonanie wpłaty za zajęcia na podany poniżej numer konta bankowego. Ostatecznym warunkiem udziału w warsztatach jest opłacenie uczestnictwa. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje skreśleniem z listy.

Wpłaty należy uiścić przelewem na rachunek bankowy Limanowskiego Domu Kultury:
54 8804 0000 0000 0024 5906 0001

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów, a po dokonaniu przelewu należy przesłać dowód wpłaty na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl

Przed wypełnieniem karty uczestnika należy zapoznać się z regulaminem zajęć!

Regulamin zajęć znajduje się TUTAJ

Karta zgłoszenia dostępna TUTAJ

Na warsztaty zapisywać się można do 28 czerwca 2022 roku,
a wpłaty
za warsztaty należy dokonać w terminie do 30 czerwca 2022 r.

 

WARSZTATY MAKRAMOWE WARIACJE Z CERAMIKĄ

W trakcie zajęć uczestnicy z bawełnianego sznurka wyplotą dekorację ścienną z elementami własnoręcznie wykonanymi z ceramiki. Zajęcia będą okazją do zapoznania się z zasadami pracy w glinie, poznania różnych rodzajów sznurków, nauki podstawowych węzłów. Praca z makramą uczy cierpliwości i rozwija kreatywność.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 8 lat.

Harmonogram:

 • grupa I:  4, 18 lipca, godz.14:00-16:00
 • grupa II: 8, 22 sierpnia, godz. 14:00-16:00

Koszt uczestnictwa w 2 spotkaniach wynosi: 50,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia, wypał prac.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!

Warsztaty poprowadzi Monika Pychyrek z Pracowni Artami. Więcej informacji o pracowni można znaleźć na stronie: http://www.artami.pl

 

TANIEC JAZZOWY

To zupełnie nowa propozycja jednostki. Taniec jazzowy to jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych, łączący w sobie elementy baletu, tańca akrobatycznego i tańca modern. Charakteryzuje go dynamiczny, precyzyjny ruch. Na zajęciach z tańca jazzowego uczestnicy pracować będą m.in. nad koordynacją, muzykalnością, gracją, gibkością i jakościami ruchowymi. Zajęcia taneczne są idealną formą aktywności dla dzieci wrażliwych na sztukę, lubiących ruch, muzykę.

Zajęcia skierowane są do 2 grup wiekowych:

 • dzieci od 8 do 12 lat
 • dzieci 13 +

Harmonogram:

 • grupa I – młodsza: 5, 12, 19, 26 lipca, godz. 10:00-11:00
 • grupa II – starsza: 5, 12, 19, 26 lipca, godz. 11:00-12:00
 • grupa III – młodsza: 2, 9, 16, 23, 30 sierpnia, godz. 10:00-11:00
 • grupa IV – starsza: 2, 9, 16, 23, 30 sierpnia, godz. 11:00-12:00

Koszt 4 zajęć tańca jazzowego wynosi: 60,00 zł.
Warsztaty poprowadzi Julia Gałązka – tancerka i instruktorka tańca jazzowego. W wieku 4 lat zaczynała swoją przygodę w AS. Szkoła tańca. Gąsiorowscy A. A., następnie szkoliła się z nowego stylu w TamTan Szkoła Tańca Jazzowego. Julia brała udział w warsztatach z Alex Komulainen, Hope Maimane, Jojo Gomez, Dominika Cybulska, Karol Mental, Cezary Borowik, Dawid Sirsisko, Jessica Światek, Jana Sedova, Mariusz Jasuwienas i wiele innych. Regularnie bierze udział w turniejach tanecznych solo i formacjach zdobywając miejsca na podium. Aktualnie jest tancerką Master Move Dance Academy w stylach jazz modern i hip hop oraz Instruktorem tańca w szkole Tanca Wir Dance w Nowym Sączu.

TANIEC HIP HOP

Zajęcia Hip-hop to kolejna propozycja dla miłośników tańca. Jest to jeden z najpopularniejszych nowoczesnych stylów tanecznych, który rozwinął się na gruncie muzyki o tej samej nazwie. Zaliczany jest do grupy Street Dance — tańców ulicznych i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Hip-hop charakteryzuje się dużą dynamicznością, skocznością i niepowtarzalnym klimatem, wykorzystującym takie figury, jak: locking, funk, popping.  Zajęcia polecamy osobom, które lubią ruch i dobrą zabawę.

Zajęcia skierowane są do 2 grup wiekowych:

 • dzieci od 8 do 12 lat
 • dzieci 13 +

Harmonogram:

 • grupa I – młodsza: 5, 12, 19, 26 lipca, godz. 12:00-13:00
 • grupa II – starsza: 5, 12, 19, 26 lipca, godz. 13:00-14:30
 • grupa III – młodsza: 2, 9, 16, 23, 30 sierpnia, godz. 12:00-13:00
 • grupa IV – starsza: 2, 9, 16, 23, 30 sierpnia, godz. 13:00-14:30

Koszt zajęć tańca Hip Hop wynosi: 60,00 zł/ miesiąc.
Warsztaty poprowadzi Bartłomiej Jędral – tancerz i instruktor tańca Hip Hop / New Age. Zaczął tańczyć gdy miał 10 lat w Niepołomickim Centrum Kultury i swoją przygodę kontynuuje do dzisiaj. Uczestniczył w warsztatach prowadzonych przez m. in. JoJo Gomez, Ian Eastwood, David Cottle, Zacc Milne, Alberto Blanco, Mariusz Kotarski, Artur Golec i wiele innych. Regularnie bierze udział w turniejach tanecznych solo jak i formacjach zdobywających również miejsca na podium. W ostatnich latach reprezentował i współpracował z Akademią Lotu w Limanowej, Egurrola Dance Studio w Krakowie a także Master Move Academy. Ukończył kurs instruktora sportu ze specjalizacją taniec. Na jego zajęciach stara się złapać dobry kontrakt z uczestnikami oraz stworzyć przyjemną atmosferę.

SLAVICA KIDS

Zajęcia Slavica Kids nie skupiają się wyłącznie na aktywności fizycznej związanej z tańcem (mimo, że jest to ważna część zajęć) ale przede wszystkim na przekazywaniu podstawowej wiedzy na temat Polskich Tańców Narodowych, kultury oraz stroju. Krótkie kombinacje kroków połączone z ćwiczeniami ruchowymi w grupach młodszych, dłuższe układy dla dzieci starszych, dają możliwość rozwoju wraz z dojrzewaniem uczestników zajęć. Dzieci w prosty i przyjemny do zapamiętania sposób uczą się podstawowych kroków i prostych układów tanecznych a na zakończenie kursu przedstawią jeden z tańców rodzicom i opiekunom. Na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Zajęcia skierowane są do 2 grup wiekowych:

 • dzieci od 6 do 11 lat
 • dzieci od 12 do 15 lat

Harmonogram:

 • gr. I młodsza – 06, 13, 20, 27 lipca, godz. 9:00 – 10:30
 • gr. II starsza – 06, 13, 20, 27 lipca, godz. 10:30 – 12:00
 • gr. III młodsza – 03, 10, 17, 24 sierpnia, godz. 9:00 – 10:30
 • gr. IV starsza – 03, 10, 17, 24 sierpnia, godz. 10:30 – 12:00

Koszt 4 zajęć Slavica Kids wynosi: 65,00 zł.
Zajęcia poprowadzi Kamila Ociepka, Instruktor i szkoleniowiec Slavica Dance oraz Kids. Z programem Slavica wystąpiła na scenie największej konwencji fitness w Polsce oraz dwukrotnie w programie „Pytanie na śniadanie”, miłośniczka tańca oraz folkloru. Wychowanka Limanowskiego Domu Kultury, gdzie rozwijała swój talent pod okiem Pani Ełły Witeckiej, wielokrotnie występowała na wydarzeniach organizowanych przez LDK. Od wielu lat tancerka Zespołu Regionalnego „Przyszowianie”. Z dumą reprezentuje region w Polsce oraz za granicą.  

WARSZTATY MALOWANIA NA SZKLE

Malowanie na szkle to twórczy, niesamowity proces, który może nadać pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Szklane lub przezroczyste elementy np. słoiki, wazony, lustra, butelki, antyramy to nie tylko niesamowite dekoracje do domu, ale też oryginalne prezenty dla bliskiej osoby. Dowiesz się jakie narzędzia i materiały będą ci potrzebne oraz w jaki sposób możesz to zrobić.
Malowanie na szkle wycisza, uczy cierpliwości, ćwiczy motorykę małą i kreatywność.

Zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku od 7 lat.

Harmonogram:

 • gr. I –  12 lipca,  godz. 10:00 -11:30
 • gr. II  – 19 lipca, godz. 10:00 -11:30
 • gr. III – 16 sierpnia, godz. 10:00 -11:30
 • gr. IV – 23 sierpnia, godz. 10:00 -11:30

Koszt 1 zajęć wynosi: 30,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!
Zajęcia poprowadzi Zofia Ślezak – instruktor plastyk LDK, absolwentka Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu na kierunku: Renowacja elementów architektury. Obecnie studentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na Wydziale Psychologii i Nauk Humanistycznych o kierunku: Pedagogika.

DECOUPAGE NA DREWNIE

Decoupage to kreatywny sposób ozdabiania powierzchni. Drewno to doskonały i często wykorzystywany materiał do tej techniki. Dzięki zagłębieniu się w tajniki decoupage uczestnicy zajęć nauczą się wielu  innych pokrewnych metod, które wspólnie dadzą nam możliwość stworzenia oryginalnego, niepowtarzalnego przedmiotu oraz będą dobrą zabawą.

Zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku od 8 lat.

Harmonogram:

 • gr. I –  13 lipca,  godz. 10:00 -11:30
 • gr. II  – 20 lipca, godz. 10:00 -11:30
 • gr. III – 17 sierpnia, godz. 10:00 -11:30
 • gr. IV – 24 sierpnia, godz. 10:00 -11:30

Koszt 1 zajęć wynosi: 35,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!
Zajęcia poprowadzi Zofia Ślezak – instruktor plastyk LDK, absolwentka Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu na kierunku: Renowacja elementów architektury. Obecnie studentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na Wydziale Psychologii i Nauk Humanistycznych o kierunku: Pedagogika.

 

PLENER ARTYSTYCZNY

Pragnących doświadczyć  malarstwa plenerowego i poczuć się jak prawdziwy artysta zapraszamy na wspólne malowanie na zewnątrz ze sztalugą, płótnem, farbami, pędzlem i paletą malarską. Zapraszamy do twórczego spędzenia letnich  wakacji w plenerze malarskim.

Zajęcia dedykowane dzieciom od 7 lat.

Harmonogram:

 • gr. I –  14 lipca,  godz. 10:00 -11:30
 • gr. II  – 21 lipca, godz. 10:00 -11:30
 • gr. III – 18 sierpnia, godz. 10:00 -11:30
 • gr. IV – 25 sierpnia, godz. 10:00 -11:30

Koszt 1 zajęć wynosi: 30,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!
Zajęcia poprowadzi Zofia Ślezak – instruktor plastyk LDK, absolwentka Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu na kierunku: Renowacja elementów architektury. Obecnie studentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na Wydziale Psychologii i Nauk Humanistycznych o kierunku: Pedagogika.

 

WARSZTATY KREATYWNE

Zapraszamy na niezwykle ciekawy zestaw warsztatów kreatywnych. Aktywnie uczestniczyć będziemy w ciekawych doświadczeniach, pozwalających wykazać się kreatywnością i swobodą w działaniu. Uczestnicy będą mogli uwolnić swoją wyobraźnię i zrealizować swoje projekty w czasie rzeczywistym.

Zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku od 6 lat.

Harmonogram:

 • grupa I: 21 lipca, godz. 9:30-12:30 – w programie: piracki dzień z zabawami i morskie pejzaże, malowanie na płótnie, tory przeszkód;
 • grupa II: 25 lipca, godz. 9:30-12:30 – w programie:  ekoday- zabawy kształtujące ekologiczne postawy i tworzenie kompozycji kwiatowych w glinianych doniczkach z malowaniem doniczek. Tatuaże brokatowe;
 • grupa III: 27 lipca, godz. 9:30-12:30 – w programie: zabawy podwórkowe i string art – malowanie za pomocą nitki i młotka. Zamykanie w bańce.

Koszt 1 zajęć wynosi: 90,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!
Zajęcia poprowadzi dwóch instruktorów z firmy Warsztaty i Animacje Ciotki Klotki Anna Stach. Więcej wiadomości o firmie na stronie internetowej: http://www.ciotkiklotki.com.pl

 

WARSZTATY MAKRAMY

Makrama to technika plecenia sznurków bez użycia cążków, drucików czy innych metalowych elementów montażowych. W tej technice wykonuje się kwietniki, łapacze snów, torebki, paski, poduszki, serwety, ubrania i wiele innych ozdób. Każdy z uczestników pozna podstawowe sploty tej techniki i zabierze do domu piękną ozdobę.

Harmonogram:

 • gr. I  – 22 lipca, godz. 10:00 – 12:00 – biżuteria makramowa (biżuteria i drobne formy ozdobne z półfabrykatów), zajęcia dla dzieci od 10 lat;
 • gr. II  – 22 lipca, godz. 12:00 – 14:00 – makrama mały botanik (motywy roślinne – liść ze sznurków w technice makramy), zajęcia dla dzieci od 8 lat;
 • gr. III  – 1 sierpnia, godz. 12:00 – 14:00 – makrama – łapacz snów (tradycyjne amulety indiańskie), zajęcia dla dzieci od 10 lat;

Koszt 1 zajęć wynosi: 60,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!
Warsztaty poprowadzi artysta, rękodzielnik, pedagog, animator kultury Marta Jędras, właścicielka firmy DARUMA ORGANIZACJA WARSZTATÓW BIŻUTERII SZKLANEJ. Pani Marta prowadzi edukacyjno-artystyczne zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie całego kraju. W minionych latach zrealizowała ponad 150 warsztatów, pokazów rękodzielniczych i szkoleń, w których wzięło udział ponad 2000 uczestników z kraju i zagranicy. Działalność Pani Marty podejrzeć można na  https://www.facebook.com/darumawarsztaty/

WARSZTATY MAŁY JUBILER

Uczestnicy zapoznają się z dziejami i praktyką tworzenia biżuterii montowanej z półfabrykatów, poznają różnorodne sposoby łączenia profesjonalnych elementów jubilerskich, techniki montażu i dobierania rozmiarów. Finałem warsztatu jest wykonanie gotowych kolczyków.

Zajęcia dla dzieci od 12 lat.

Harmonogram:

 • gr. I – 1 sierpnia, godz. 10:00 – 12:00

Koszt zajęć wynosi: 60,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!
Warsztaty poprowadzi artysta, rękodzielnik, pedagog, animator kultury  Marta Jędras, właścicielka firmy DARUMA ORGANIZACJA WARSZTATÓW BIŻUTERII SZKLANEJ. Pani Marta prowadzi edukacyjno-artystyczne zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie całego kraju. W minionych latach zrealizowała ponad 150 warsztatów, pokazów rękodzielniczych i szkoleń, w których wzięło udział ponad 2000 uczestników z kraju i zagranicy. Działalność Pani Marty podejrzeć można na  https://www.facebook.com/darumawarsztaty/

 

MOZAIKA SZKLANA

Uczestnicy zapoznają się z dziejami i praktyką tworzenia mozaiki montowanej z elementów szklanych, kamiennych, ceramicznych czy kolorowych granulatów, zasadami doboru barw i ich temperatur, materiałach i rodzajach kompozycji. Finałem warsztatu jest wykonanie z kolorowych, różnokształtnych elementów gotowej mozaiki w postaci obrazu.

Zajęcia dedykowane dla dzieci od 6 lat.

Harmonogram:

 • gr. I  – 10 sierpnia, godz. 10:00 – 12:00

Koszt zajęć wynosi: 60,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!
Warsztaty poprowadzi artysta, rękodzielnik, pedagog, animator kultury  Marta Jędras, właścicielka firmy DARUMA ORGANIZACJA WARSZTATÓW BIŻUTERII SZKLANEJ. Pani Marta prowadzi edukacyjno-artystyczne zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie całego kraju. W minionych latach zrealizowała ponad 150 warsztatów, pokazów rękodzielniczych i szkoleń, w których wzięło udział ponad 2000 uczestników z kraju i zagranicy. Działalność Pani Marty podejrzeć można na  https://www.facebook.com/darumawarsztaty/

WARSZTATY KRAWIECKIE

W trakcie zajęć dzieci poznają rodzaje ściegów, rodzaje tkanin, nauczą się fastrygować, szyć ręcznie, przyszywać guziki i ozdoby. W zależności od stopnia zaawansowania samodzielnie uszyją proste elementy: etui na telefon, poszewkę, przytulanki itp. Zajęcia uczą kreatywności, wiary w swoje możliwości, wyrabiają zdolności manualne, myślenie logiczne i przestrzenne.

Zajęcia skierowane są do 2 grup wiekowych:

 • dzieci od 6 do 8 lat
 • dzieci od 9 do 11 lat

Harmonogram:

 • gr. I –  4, 7 lipca,  godz. 9:00 -11:00
 • gr. II – 1, 3 sierpnia, godz. 9:00 -11:00

Koszt 2 zajęć wynosi: 80,00 zł.
Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.
Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!
Warsztaty poprowadzi Pani Urszula Wnęk – ukończyła Szkołę Zawodową w Bobowej w zawodzie krawiec. Przez 25 lat prowadziła Pracownię Krawiecką, specjalizującą się w szyciu odzieży damskiej na wymiar oraz przeróbkach krawieckich.

WARSZTATY WOKALNO – AKTORSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w dwudniowych warsztatach, na których dzieci odkrywać będą nie tylko różne oblicza muzyki, ale poprzez zabawy i ćwiczenia poznawać podstawowe terminy muzyczne. Zajęcia muzyczne pomagają w prawidłowym rozwoju psychofizycznym dziecka. Poprzez zabawę dzieci uczą się najsprawniej, zatem formą przekazania im najważniejszych informacji są muzyczne ćwiczenia oparte o śpiew, naukę nowych piosenek, ruch i gry grupowe.
Oprócz zdobywania wiedzy muzycznej i kulturowej, na zajęciach uczestnicy nabywają umiejętności w zakresie:
• świadomego prowadzenia swojego głosu,
• prawidłowego oddychania przeponowo – żebrowego,
• anatomii i fizjologii głosu,
• pracy rezonatorów i rejestrów: głowowego i piersiowego,
• poprawy słuchu muzycznego,
• właściwej artykulacji i dykcji,
• różnicowania dynamiki w mowie i śpiewie,
• wydobycia mocnego głosu,
• nauki muzycznych pojęć,
• pracy z mikrofonem,
• higieny głosu i zapobiegania jego chorobom,
• niwelowania tremy przed występami publicznymi,
• poprawy komunikacji językowej pomiędzy rówieśnikami,
• rozpowszechniania muzyki wokalnej: klasycznej, estradowej oraz rozrywkowej,
• kreatywności artystycznej i wyrażania siebie.

Warsztaty dedykowane dla dzieci i młodzieży w wieku  8 – 17 lat

Termin: 11- 12 sierpień

PRZEBIEG WARSZTATÓW:

CZWARTEK 11 SIERPNIA
11:00 – 12:00 – ćwiczenia wokalne i oddechowe (zagadnienia z zakresu emisji głosu),
12:15 – 13:00 – praca nad wspólna piosenką,
13:00 – 13.45 – zajęcia aktorskie,
14:00 – 17:00 – zajęcia indywidualne.

PIĄTEK  12 SIERPIEŃ
11:00 – 12:00 – ćwiczenia wokalne i oddechowe (zagadnienia z zakresu emisji głosu),
12:15 – 13:00 –  praca nad wspólna piosenką,
13:00 – 13:45 – zajęcia aktorskie,
14:00 – 17:00 – zajęcia indywidualne,
17:00 KONCERT PODSUMOWUJĄCY

Uczestnicy zobowiązani są do przygotowania piosenki do wykonania solowego oraz podkładu na pendrive.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 195,00 zł

Warsztaty poprowadzą:
Sylwia Zelek-Golonka – absolwentka Akademii Muzycznej ( AM) w Krakowie na Wydziale wokalno-aktorskim i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina (UMFC ) specjalność opera oraz magister edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego( UJK)  w Kielcach. Finalistka Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German w Moskwie i Międzynarodowego Festiwalu Slovianski Bazar w Witebsku. Dwukrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne.Współpracuje z Teatrem Stu, Teatrem Modrzewiowym, Chórem Polskiego Radia w Krakowie i prowadzi zajęcia z emisji głosu.

Iga Krzaczyńska – absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Wokalno – Aktorskim w stopniu naukowym magistra. Kilkuletnia współpraca jako wokalistka z magazynem Bliżej Przedszkola umożliwiła jej nagrania studyjne płyt z muzyką edukacyjną dla dzieci. Występowała na deskach Opery Krakowskiej (gala operowa Studenci mają głos) jak i Krakowskiej Opery Kameralnej (La Canterina J. Haydn’a). W 2018 roku otrzymała wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Anny German w Białymstoku. Obecnie naucza śpiewu w Muzykalni Pracowni Dźwięku w Krakowie oraz współpracuje z Chórem Polskiego Radia.

WARSZTATY GITAROWE

Zajęcia skierowane są do osób początkujących jak i grających już na instrumencie. Początkujący będą mogli sprawdzić swoje predyspozycje i rozbudzić motywację do dalszej nauki a zaawansowani zweryfikują i rozwiną swoje umiejętności muzyczne. Zajęcia są szansą na rozwijanie wyobraźni muzycznej i estetycznej, umiejętności technicznych, dostosowanych do tempa, wieku i predyspozycji ich uczestników.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 8 roku życia.

Harmonogram:

 • grupa I:  9, 16, 23, 30 lipca, godz. 11:00-12:00,
 • grupa II: 6, 13, 20, 27 lipca, godz. 11:00-12:00.

Koszt udziału w 4 zajęciach wynosi 160,00 zł.
Własna gitara obowiązkowa!!!

Instruktorem jest Pan Ireneusz Fołta z zamiłowania gitarzysta oraz nauczyciel. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Od wielu lat uczy w małopolskich szkołach muzycznych, m. in. w Limanowej. Często koncertuje oraz stale szkoli swoje umiejętności muzyczne. Ma na koncie wiele warsztatów mistrzowskich, m. in. A. Desiderio, J. Morel, J. Oberbek, K. Pełech i inni. W swoim repertuarze preferuje muzykę klasyczną, hiszpańską i rozrywkową. Wielokrotnie prowadził warsztaty gitarowe m. in. w Limanowej, Krakowie i Nowym Sączu. W kontakcie z młodzieżą dla Pana Ireneusza priorytetem jest przekazanie podstaw gry akordowej w celu tworzenia akompaniamentów do piosenek.

ZAPRASZAMY!!!

 

Wróć do góry