Konkurs „Siano S’twory” rozstrzygnięty !

W Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Siano S’twory”, w którym udział brali uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu limanowskiego. Konkurs miał na celu  pobudzenie  wyobraźni i rozwijanie uzdolnień  plastycznych u dzieci i młodzieży oraz promocję ekologicznych materiałów plastycznych, a zadaniem konkursowym było stworzenie pracy przestrzennej z materiału jakim jest siano.

Wśród uczestników konkursu wyłoniono autorów najciekawszych prac, którym przyznano nagrody:

W kat. wiekowej kl. I-III:

I miejsce zajął Tobiasz Ryś

II miejsce – Tobiasz Oliwia

III miejsce: Ryłko Anita

Fiedor Szymon

W kat. wiekowej kl. IV-VI:

I miejsce zajął Król Maksymilian

II miejsce : Tokarczyk Sandra

Zając Kamila

III miejsce – Bukowiec Justyna

W kat. wiekowej kl. VII-VIII I miejsce przyznano Klaudii Mrozowskiej.

Pozostali uczestnicy konkursu we wszystkich grupach wiekowych otrzymali wyróżnienia, a laureaci I miejsc dodatkowo nagrodę specjalną – wyjazd do siedziby Sejmu RP, ufundowany przez Poseł na Sejm RP Urszulę Nowogórską.

Dziękujemy uczniom za liczny udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości!!!

Patronat Honorowy nad konkursem sprawował Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.