Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Kolejny raz pomoc humanitarna wyruszyła do Miasta Truskawiec

W poniedziałek 20 czerwca z Limanowej do Truskawca na Ukrainie wyruszył kolejny transport z pomocą humanitarną.  Transport zawierał najbardziej potrzebne rzeczy, które przekazane zostały na pomoc mieszkańcom miasta oraz przebywającym tam uchodźcom ze wschodniej części Ukrainy.  Tym razem transport zawierał głównie artykuły żywnościowe  – m.in. 7 ton żywności zakupionej z pierwszej puli środków pieniężnych przekazanych przez władze partnerskiego Miasta Wathlingen na pomoc Miastu Truskawiec.

Akcję pomocy humanitarnej podobnie jak wcześniejsze transporty do Truskawca koordynował Radny Miasta Limanowa Piotr Musiał. Przewóz potrzebnych rzeczy zapewnia Miasto Limanowa, a transportem zajmuje się  Firma Przewozowa  „Asik” z Limanowej.

Wpłaty na pomoc mieszkańcom Truskawca cały czas dokonywać można na uruchomione  tym celu w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Sowlin konto:

56 1240 5123 1111 0011 1194 9992

Wszystkim osobom które w jakikolwiek sposób – czy to w postaci przekazanych środków finansowych, czy też poprzez wsparcie materialne – włączyły się w akcję pomocy składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy wam za wasze wielkie serca!

Galeria

Wróć do góry