Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Jak zachować się, gdy napotkasz osobę niesłyszącą” – MBP w Limanowej zaprasza na wykład Agnieszki Bujak

Czy wiesz, jak zachować się, kiedy spotkasz osobę niesłyszącą?

Wiele osób lubi słuchać muzyki, słuchać śpiewu ptaków czy szumu morza. Niektórzy lubią też ciszę, ale co jeśli ta cisza trwa cały czas? Jak komunikować się z osobą, która nie słyszy? Czy ona rozumie, to co mówię? Takie pytania piętrzą się, kiedy w naszych myślach stworzymy sytuację o spotkaniu z osobą głuchą. Tylko co, jeśli taka sytuacja zdarzy się naprawdę…?

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na wykład Agnieszki Bujak – nauczyciela polskiego języka migowego, surdopedagoga – pt. „Jak zachować się, gdy napotkasz osobę niesłyszącą”, który odbędzie się w poniedziałek 20 czerwca o godz. 10:00 w Sali Kameralnej.

Zapisy na wykład pod nr tel. 18 3372140 lub osobiście w Bibliotece. Będzie możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w wykładzie. Prośba o wcześniejsze zgłoszenie chęci otrzymania zaświadczenia przy zapisie.

Wykład dofinansowany w ramach projektu „NASZA Polska – NASZ Hymn” z programu „Patriotyzm Jutra” , którego operatorem jest Muzeum Historii Polski. Program realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Inicjatywie patronuje Burmistrz Miasta Limanowa.

Wróć do góry