Festyn z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 Limanowej

31 maja w Szkole Podstawowej nr 2 Limanowej było wesoło i kolorowo, gdyż właśnie wtedy świętowano tam Dzień Dziecka. Głównym organizatorem festynu była Rada Rodziców, a dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji, takich jak:

dmuchany zamek, wata cukrowa, popcorn, soki, lody, kiełbaski

Samorząd Uczniowski przygotował kącik z malowaniem twarzy oraz gry i zabawy ekologiczne, biblioteka szkolna przyznała tytuł ,,Przyjaciela Biblioteki” oraz wręczyła uczniom klas I pamiątkowe książeczki, wolontariat zorganizował quiz wiedzy, a nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu i rozgrywki sportowe: turniej Streetball i turniej mini piłki siatkowej.

W tym dniu uśmiechy nie znikały z twarzy tych najważniejszych – czyli wszystkich dzieci.

Sponsorami Dnia Dziecka byli:

– Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2

– firma Tymbark

– firma Koral

– Rapa Budownictwo S. C. Łukasz Iwan, Katarzyna Iwan

– Starostwo Powiatowe w Limanowej

– Urząd Miasta Limanowa

– Komenda Powiatowa Policji w Limanowej

Społeczność szkolna dziękuje wszystkim, dzięki którym te ten dzień był naprawdę WYJĄTKOWY!