Dzień Dziecka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej

2 czerwca świętowano Dzień Dziecka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej. Organizatorami festynu byli dyrektor –  Albert Golonka wraz z wicedyrektor – Dorotą Atłas oraz Rada Rodziców ZSP nr 4.

Na dzieci czekał dzień pełen niespodzianek.  Brały udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu, meczach piłki nożnej i siatkowej, zjeżdżały na dmuchanych zjeżdżalniach, puszczały bańki mydlane. Dużą atrakcję stanowiły przejażdżki na koniach huculskich z Gospodarstwa Agroturystycznego i stadniny koni huculskich – Teresy i Zbigniewa Hojdów z Załpy.

Organizatorzy nie zapomnieli też o atrakcjach dla ciała, wszyscy chętni mogli wziąć udział we wspólnym grillowaniu. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łososinie Górnej przygotowały pyszne ciasta. Nie zabrakło innych słodkości, cukierków, waty cukrowej, lodów i popcornu.

Kulminacyjnym punktem imprezy okazała się loteria fantowa, w której wygrane były bardzo atrakcyjne m.in. rolki, hulajnogi tradycyjne, hulajnoga elektryczna, elektroniczne gadżety i wiele innych. Środki finansowe z loterii zostaną przeznaczone dla uczniów naszej szkoły, a dysponować nimi będzie Rada Rodziców.

Na festyn przybyli zaproszeni goście – z ramienia miasta Limanowa Burmistrz Władysław Bieda wraz z dyrektorem Centrum Utrzymania Miejskich Obiektów w Limanowej Januszem Szewczykiem. W Dniu Dziecka po raz pierwszy gościli żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej ze 114 Batalionu Lekkiej Piechoty, którzy zorganizowali dla dzieci tor przeszkód, pokazywali żołnierski rynsztunek oraz pojazdy bojowe.