Atrakcje dla dzieci przygotowane na Dni Limanowej 2022

Wzorem lat ubiegłych Dni Limanowej organizowane przez Miasto Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury to przede wszystkim dużo dobrej zabawy w postaci koncertów i licznych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, które w tych dniach wypełnią plac przed Limanowskim Domem Kultury oraz Rynek Miasta Limanowa.

Przed rozpoczęciem części artystycznej na terenie wydarzenia będą miały miejsce liczne warsztaty oraz gry i zabawy dla najmłodszych zorganizowane przez:

– Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej:

Sianostwory – warsztaty tworzenia postaci i stworków z siana, prowadzący Dorota Wójtowicz. Czas łączny: 2 h, maksymalnie 7-8 osób.

Tańce z nitką – malowanie nitką i kolorowym atramentem, prowadzący Lidia Marek-Jurkowska. Czas łączny: 2 h, maksymalnie 7-8 osób.

–  Miejską Bibliotekę Publiczną:

– Kreatywne Warsztaty – wspólne tworzenie zakładkowego ZOO oraz goździków z bibuły.

– Loteria fantowa z nagrodami będzie dedykowana dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie są czytelnikami biblioteki, a 9 lipca założą kartę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej.

– Fotoramka będzie okazją do zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

–  Gry i zabawy z grupą animacyjną Kokardkowa Kraina m.in.: malowanie twarzy, zabawy animacyjne, pokaz baniek mydlanych, zabawy taneczne, modelowanie balonów, kącik artystyczny i wiele innych.

Lipcowa sobota będzie doskonałą okazją do ciekawego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz skorzystania z atrakcyjnej oferty przygotowanej dla mieszkańców Limanowej.

WARSZTATY ORAZ ANIMACJE ROZPOCZNĄ SIĘ 9 LIPCA O GODZ. 14:00 NA TERENIE ZIELONYM PRZY LIMANOWSKIM DOMU KULTURY.

WSZYSTKIE ATRAKCJE SĄ BEZPŁATNE! ZAPRASZAMY!!