Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

8 medali wywalczyli najmłodsi karatecy ARS Klub Kyokushinkai w Jaśle

28 maja na obiektach Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbył się Turniej Karate Kyokushin Dzieci „Pierwszy Start”. W rywalizacji sportowej, która odbywała się wyłącznie w konkurencji kumite, w formule semi-kontakt brało udział około 100 młodych karateków z województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Na zawodach Klub Kyokushinkai i Miasto Limanowa reprezentowali: Kita Zuzanna, Malec Patrycja, Sajdak Aleksandra, Lachor Oliwia, Lachor Kewin, Lesiecki Bartłomiej, Kądziołka Oliwier i Kądziołka Maciej. Karateków poza ich trenerem – sensei Arkadiuszem Sukiennikiem wspierała liczna grupa ich rodziców.

Postawa najmłodszych wojowników ARS Klub Kyokushinkai sprawiła wiele radości zarówno rodzicom i ich trenerowi. Stoczyli oni pełne zaangażowania, dobre pojedynki i w efekcie końcowym każda i każdy z nich wywalczył miejsce na podium w swojej kategorii.

Lokaty limanowskich karateków:
Kądziołka Maciej – 1 miejsce,
Kądziołka Oliwier – 1 miejsce,
Kita Zuzanna – 2 miejsce,
Sajdak Aleksandra – 2 miejsce,
Lachor Kewin – 2miejsce,
Lachor Oliwia – 3 miejsce,
Malec Patrycja – 3 miejsce,
Lesiecki Bartłomiej – 3 miejsce

Wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo dobrej postawy i osiągniętych wyników!

ARS Klub Kyokushinkai składa podziękowania za dotychczasową pomoc i wsparcie firmie JONIEC, PDM LIMDROG, firmie PAK-FOL oraz Burmistrzowi Miasta Limanowa – Władysławowi Biedzie i Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej – Wiesławowi Wójtowiczowi.

Organizatorem zawodów dedykowanych adeptom karate, w wieku 7 -12 lat był Jasielski Klub Kyokushin Karate, kierowany przez shihan Tadeusza Krygowskiego.

Galeria

Wróć do góry