Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

3 lipca odbędzie się XI edycja Biegu „Limanowa Forrest”

W pierwszą niedzielę lipca odbędzie się 11 edycja Międzynarodowego Biegu Górskiego „Limanowa Forrest”. Dla wszystkich uczestników tegorocznego Biegu przygotowana została  trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym. Przebiegać ona będzie po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie. Trasa poprowadzi uczestników sportowego wydarzenia na Miejską Górę (716 m. n.p.m.).

W biegu mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, mundurowi (osobna klasyfikacja), cywile. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, osobno prowadzona będzie klasyfikacja w nordic walking (tylko generalna K i M). Limit 2h jaki przewidziany jest na ukończenie biegu, to „ukłon” w kierunku początkujących, całych rodzin, a także tych, którzy nie są pewni swych możliwości – pozwala to wszystkim na pokonanie 7-kilometrowej trasy rekreacyjnie. Można całą trasę przejść, nie trzeba biec – ważne jest aby z uśmiechem przekroczyć linię mety.

Bieg Górski „Limanowa Forrest” to jedyny bieg górski w Polsce (a może i na świecie), w którym na jednej wytyczonej trasie biorą udział nie tylko zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i całe rodziny- tatusiowie, mamusie i ich pociechy.

Osoby chętne do udziału w wydarzeniu zapisać się mogą pod linkiem  https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=734&fbclid=IwAR0fDh2U_9xVvV6Ge-0WZXuBPtsnzYwNB5oO8bm82_THA2E67a1YWnOJih4

REGULAMIN wydarzenia dostępny jest TUTAJ

Link do trasy biegu: https://www.alltrails.com/explore/map/bieg-gorski-limanowa-forrest-1e669a6

Współorganizatorem i sponsorem strategicznym imprezy jest Miasto Limanowa. Wydarzenie współorganizuje także Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji – Sekcja Polska – Region IPA Limanowa.

 

Wróć do góry