Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Zaplanuj wakacje z 11 Małopolską Brygadą Obrony Terytorialnej !

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza na najbliższe 16-dniowe szkolenie podstawowe oraz 8-dniowe szkolenie wyrównawcze.

„Szesnastka” skierowana jest dla osób, które nie posiadają przeszkolenia wojskowego, natomiast osoby, które są żołnierzami rezerwy i składali przysięgę wojskową przejdą 8-dniowe szkolenie wyrównawcze, które ma na celu zapoznanie się ze specyfiką działania w Wojskach Obrony Terytorialnej.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 25 czerwca w ramach akcji „Wakacje z 11 MBOT”, a kierowane jest ono głównie do studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów szkół średnich, nauczycieli oraz osób, które chcą spróbować swoich sił w mundurze. Uroczysta przysięga nowo wcielonych odbędzie się 10 lipca w Myślenicach.

Wszyscy zainteresowani wstąpieniem w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej skorzystać mogą z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu.Dane kontaktowe można znaleźć na stronie: https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl

Istnieje także możliwość złożenia wniosku w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji WCR (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.

 

Wróć do góry