Dla mieszkańców

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Mamy i Taty w Limanowskim Domu Kultury

Limanowski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Mamy i Taty, który odbędzie się 26 maja o godz. 16:30 w sali widowiskowej LDK. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież – laureaci tegorocznej Dziecięcej Triady Artystycznej 2022.

Koncert z okazji Dnia Mamy i Taty będzie okazją do złożenia życzeń wszystkim mamom i tatom za trud ich wychowania, a przede wszystkim za miłość do swoich dzieci. Koncertem tym, pragniemy również podsumować tegoroczną edycję Dziecięcej Triady Artystycznej 2022. W jego trakcie zostaną wręczone puchary oraz czeki na nagrody finansowe dla zwycięskich placówek oświatowych: Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Na koncert zapraszamy nie tylko rodziców występujących dzieci, ale również całe rodziny i każdego kto chce podziwiać talenty najmłodszych mieszkańców Limanowej.

Program koncertu prezentujemy poniżej (podane godziny występu są orientacyjne).

Wstęp wolny!

16:30grupa taneczna „Promyczki” – taniec – Miejskie Przedszkole nr 4
16:40Nina Twaróg – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 2
16:45Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 3 – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 3
16:50zespół „Promyczki” – śpiew – Miejskie Przedszkole nr 4
16:55podsumowanie Dziecięcej Triady Artystycznej – wręczenie nagród
17:05grupa taneczna „Twister” – taniec – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
17:10Jadwiga Kuśnierz – recytacja – Miejskie Przedszkole nr 1
Aleksandra Bodziony – recytacja – Miejskie Przedszkole nr 4
17:15duet Iga Skrzekut i Zuzanna Ruchała – śpiew – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka”
17:20 duet Alicja Bulanda i Gabriela Papież – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 2
17:25Hanna Golonka – recytacja – Miejskie Przedszkole nr 4
17:30 Joanna Liszka – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 2
Hanna Panasiewicz – śpiew – Miejskie Przedszkole nr 1
17:35duet Arina i Uliana Samoilenko – taniec – Szkoła Podstawowa nr 3
Weronika Śmierciak – taniec – Szkoła Podstawowa nr 3
17:40Adrianna Święch – recytacja – Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1
Liliana Górlińska – recytacja – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
17:45Anna Zimniewska – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
17:50Milena Piech – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 3
17:55Liliana Kowalska – śpiew – Miejskie Przedszkole nr 1
Jan Sobuś – recytacja – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
18:00 Adam Trzópek – recytacja – Szkoła Podstawowa nr 2
18:05zespół „Super szóstka” – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
18:10zespół „Siódemka z 4B” – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
18:15Anna Bujak – recytacja – Szkoła Podstawowa nr 2
Barbara Krzyżak – recytacja – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
18:20Magdalena Ryś – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
18:25Amelia Chudy – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 3
Justyna Szpilowska – recytacja – Szkoła Podstawowa nr 3
18:30Dorota Ryś – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
18:35Jolanta Ryś – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
18:40zespół „Wesołe TRIO” – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 2
Laura Lis – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 2
18:45Wiktoria Grzelak – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
18:50Izabela Michalik – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
18:55Zuzanna Krzywdzińska – śpiew – Szkoła Podstawowa nr 2
19:00Joanna Gołuszka – śpiew – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
19:05grupa ARS – taniec – Szkoła Podstawowa nr 3

 

ZAPRASZAMY!

Wróć do góry