Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Już za tydzień XRUN Festiwal Biegów Górskich w Limanowej

Odliczamy ostatnie dni do XRUN Festiwal Biegów Górskich w Limanowej. Po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w Mieście Limanowa, a dla jego uczestników organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Podczas Festiwalu hucznie będzie m.in. w Parku Miejskim.

X-RUN Festiwal Biegów Górskich w Limanowej to czwarta impreza z cyklu XRUN Biegi Górskie, która w dniach 3-5 czerwca br. odbywać się będzie w mieście Limanowa.

Oficjalna mapa zawodów z naniesionymi punktami kontrolnymi:

Mapy biegów dostępne pod linkiem http://nietuzinkowebiegi.pl/imprezy/sezon-2022/festiwal-biegow-gorskich.html?fbclid=IwAR1ovwZHdwe0zJPwZ6Lfu7YQM_rNaUgVYv_2eZxgOLPssNiIaB_MEJzvIMo

ZAPISY do udziału w wydarzeniu pod linkiem http://nietuzinkowebiegi.pl/imprezy/sezon-2022/festiwal-biegow-gorskich.html

Festiwal to nie tylko Cykl Pucharów XRUN, ale także Biegi Ultra! Meta jak i biuro zawodów usytuowane będzie w Parku Miejskim, a wydarzenie to także okazja do spotkań, obejrzenia filmów, wysłuchania ciekawych prelekcji, a także koncertów.

Z okazji obchodzonego w tym okresie Dnia Dziecka organizatorzy przewidzieli także nietuzinkowe atrakcje właśnie dla najmłodszych, m.in.  biegi  XRUN KIDS dla najmłodszych – dystanse od 150 m do 1 km.
W pakietach startowych: upominki, piękny i kolorowy nr startowy,  gadżety od sponsorów a na mecie: medal, pyszny posiłek, nagrody rzeczowe dla najlepszych!

Zapraszamy!!!

Galeria

Wróć do góry