Zrewitalizowany Park Miejski wizytował marszałek Małopolski Witold Kozłowski

Poniedziałkowa wizyta marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego w Limanowej była okazją do odwiedzenia zrealizowanej przez Miasto Limanowa inwestycji  – zrewitalizowanego Parku Miejskiego.

Marszałek Województwa Małopolskiego w towarzystwie Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy i jego Zastępcy Wacława Zonia oraz Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi wędrując przez poszczególne części parku zapoznany został z zakresem wykonanych na miejscu robót.

Burmistrz Miasta wskazał na nowo powstałe strefy aktywności, wypoczynku, relaksu oraz park wodny, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób w każdym wieku. Marszałek Województwa Małopolskiego wyraził uznanie dla ogromu wykonanych prac.