Zakończył się III etap Dziecięcej Triady Artystycznej – Prezentacje Taneczne

We wtorek 26 kwietnia w Limanowskim Domu Kultury zakończyły się zmagania w III etapie tegorocznej edycji cyklu konkursów pod wspólnym tytułem DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, a organizowany jest przez LDK od wielu już lat.

Od godz. 10:00 w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, odbywały się przesłuchania uczestników Prezentacji Tanecznych Dzieci. Na scenie pojawiło się ponad 120 osób, które zaprezentowały się w różnych tańcach – od tych energicznych po bardziej spokojne. Jak podkreśliło jury konkursu, poziom był wysoki i każdy z uczestników zasługiwał na wielkie brawa i gratulacje.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do udziału w kolejnym etapie konkursu tj. w „Prezentacjach Artystycznych”, które odbędą się we wtorek 10 maja również w sali widowiskowej LDK. Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Poniżej  – Protokół z III etapu „Limanowskiej Triady Artystycznej”:

PROTOKÓŁ
PREZENTACJI TANECZNYCH
które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 26 kwietnia 2022 r.
DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2022
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:
    –    Diana Król – instruktorka tańca w Szkole Tańca Egurrola Dance Studio w Krakowie
–    Bartłomiej Jędral – tancerz i instruktor tańca Hip Hop / New Age
–    Iwona Gawlak – pedagog, instruktor tańca i choreograf

po obejrzeniu 10 punktów programu w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

I miejsce otrzymuje zespół „Promyczki” z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół „Kowboje” z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje zespół „Roztańczone baletnice” z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują zespół „Jedyneczki” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej oraz  zespół „Energiczna Ósemka” z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymuje zespół „Twister” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje duet Arina i Uliana Samoilenko ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje Weronika Śmierciak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymuje zespół ARS ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymuje zespół ARS ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury oraz Hurtownię Owoców i Warzyw Mól. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

Więcej zdjęć w galerii zdjęć na stronie LDK dostępnej TUTAJ