Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

XI Limanowski Talent Show – ruszyły zapisy do udziału w wydarzeniu

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XI edycji konkursu, który odbędzie się w dniu 5 czerwca br. podczas Dnia Dziecka na placu przy Limanowskim Domu Kultury.

Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością. Ostatnia edycja miała miejsce w roku 2019, kiedy to zwyciężyli Emilia Pietrzak, Łucja Kowalczyk i Łucja Guzik. Niestety kolejne dwa lata i ograniczenia pandemiczne spowodowały przerwę w organizacji konkursu, ale w br. Limanowski Talent Show powraca !

Podczas dotychczasowych dziesięciu edycji konkursu na scenie wystąpiło ponad 200 wykonawców, którzy prezentowali swoje umiejętności w śpiewie, tańcu, grze na instrumentach czy gimnastyce.

Tegoroczny XI Limanowski Talent Show odbędzie się 5 czerwca na scenie Dnia Dziecka na placu przy Limanowskim Domu Kultury. Komisja konkursowa wyłoni tego samego dnia zwycięzców. Uczestnicy walczyć będą o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości: I miejsce – 1.500 zł, II miejsce – 1.000 zł i III miejsce – 500 zł.

Zgłoszenia należy składać do dnia 27 maja br. wyłącznie osobiście w sekretariacie LDK lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:
Limanowski Dom Kultury
ul. B. Czecha 4
34-600 Limanowa

Ze względu na zmianę przepisów dotyczących ochrony danych osobowych nie ma możliwości przesyłania kart zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej!

W przypadku korzystania z muzyki mechanicznej wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć podkład muzyczny na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych!!!

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest TUTAJ wraz z kartą zgłoszenia.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa.

Zachęcamy do udziału!

Wróć do góry