Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Trwa ZBIÓRKA MAKULATURY zorganizowana z okazji Dnia Ziemi

„Zrób coś dla Ziemi w dniu Ziemi” w myśl tego hasła od wczoraj tj. poniedziałku 25 kwietnia do piątku 29 kwietnia przy Limanowskim Domu Kultury odbywa się zbiórka makulatury. W pierwszym dniu zbiórki na przybyłe z makulaturą osoby czekały losy z nagrodami, przygotowane przez Ekodoradcę Miasta Limanowa. Pierwsi uczestnicy akcji będą teraz mieć szansę zdobycia nagród takich jak bilety do kina, sadzonki czy tez gadżety  z programu LIFE.

Akcja zbiórki makulatury to inicjatywa zorganizowana przez Ekodoradcę Miasta Limanowa w ramach obchodzonego 22 kwietnia Światowego Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Zbiórka makulatury zachęcić ma mieszkańców miasta do porządków i segregacji materiałów wtórnych.

Wyniki losowania nagród wśród osób które w poniedziałek jako pierwsze wzięły udział w akcji podane zostaną w dniu 29 kwietnia na stronie www.facebook.com/limanowawzdrowejatmosferze

„Zrób coś dla Ziemi w Dniu Ziemi” – włącz się w akcję i przynieś makulaturę na miejsce zbiórki – obok Limanowskiego Domu Kultury (wejście od strony skateparku). Przypominamy – akcja trwa do piątku 29 kwietnia.

Galeria

Wróć do góry