Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Dofinansowanie do wycieczek szkolnych w ramach przedsięwzięcia pn.„Poznaj Polskę”

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę” Miasto Limanowa pozyskało dofinansowanie wycieczek szkolnych. Pozyskana kwota w wysokości 25.000,00 zł przeznaczona zostanie na dofinansowanie wycieczek realizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 3 im. Księdza Pułkownika Józefa Jońca w Limanowej.

W ramach udziału w przedsięwzięcia pn. „Poznaj Polskę” dla uczniów limanowskiej „trójki”   do końca roku szkolnego 2021/2022 zorganizowane zostaną dwie szkolne wycieczki – trzydniowa wycieczka do Warszawy oraz dwudniowa wycieczka do Wrocławia.

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę” jest częścią POLSKIEGO ŁADU i ma ono na celu na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie pozwala urozmaicić zajęcia lekcyjne i stworzyć uczniom warunki do zdobywania nowych umiejętności w niepowtarzalnym środowisku edukacyjnym.

 

Wróć do góry