Deklaracja dostępności
O mieście

Sto lat świętowała mieszkanka Miasta Limanowa

Setne urodziny nie zdarzają się często, a właśnie taki szczególny jubileusz świętowała mieszkanka Miasta Limanowa – Pani Krystyna Bogacz. W imieniu Jubilatki życzenia od władz Miasta Limanowa odebrała jej córka – Pani Jolanta.

Gratulacje w imieniu własnym oraz wszystkich mieszkańców Miasta Limanowa na ręce córki Jolanty złożyli Dostojnej Jubilatce Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda,  Przewodnicząca Rady Miasta Jolanta Juszkiewicz oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Danuta Szewczyk. Wraz z gratulacjami popłynęły życzenia zdrowia, siły i pogody ducha na kolejne lata życia. Burmistrz przekazał także  Jubilatce listy z życzeniami, przesłane z okazji wyjątkowych setnych urodzin z Kancelarii Premiera Mateusza Morawieckiego oraz od Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity.

Stulatka Pani Krystyna ma dwójkę dzieci (syna i córkę), doczekała się 4 wnucząt i 4 prawnucząt. Jest pogodną osobą, otoczoną miłością najbliższych.

Córka Jubilatki  zapytana o receptę na tak długie życie powiedziała, że w przypadku mamy jest to na pewno pracowitość oraz wiara w Bożą Opatrzność.

Dostojnej Jubilatce życzymy dużo zdrowia oraz tego, by każdy dzień upływał w atmosferze radości i życzliwości!

Wróć do góry