Deklaracja dostępności
Kultura

Rozstrzygnięto II etap Dziecięcej Triady Artystycznej 2022 – Spotkania Śpiewających Dzieci

29 marca br. zakończyły się zmagania w II etapie tegorocznej edycji cyklu konkursów pod wspólnym tytułem DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, a organizowany jest przez Limanowski Dom Kultury od wielu już lat.

Od godz. 10:00 w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, odbywały się przesłuchania uczestników Spotkań Śpiewających Dzieci. Na scenie pojawiło się ponad 90 osób, które zaprezentowały znane i piękne utwory. Jak podkreśliło jury konkursu, poziom był bardzo wysoki i każdy z uczestników zasługiwał na wielkie brawa i gratulacje.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym etapie konkursu tj. w Prezentacjach Tanecznych, które odbędą się we wtorek 26 kwietnia w sali widowiskowej od godz. 10:00.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Poniżej – protokół II etapu Triady:

 

PROTOKÓŁ
SPOTKAŃ ŚPIEWAJĄCYCH DZIECI,
które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 29 marca 2022 r.
DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2022
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

 

Komisja w Składzie:
    –    mgr Teresa Staśko – nauczycielka w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Limanowej, dyrygent Chóru Męskiego przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej
–    mgr Sylwia Zelek-Golonka – wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale wokalno-aktorskim i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina
–    mgr Joanna Jaworz-Dutka – pedagog, instruktor gry na flecie poprzecznym, instrumentalista

po wysłuchaniu 39 punktów programu w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

SOLIŚCI:
I miejsce otrzymuje Oliwier Marek z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Liliana Kowalska z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej oraz Hanna Panasiewicz z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje Nina Szubryt z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują Małgorzata Topa z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej, Zofia Janota z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej, Anna Głuszek z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej, Konrad Młynarczyk z Przedszkola „Słoneczko” przy ul. B. Czecha w Limanowej oraz Tymoteusz Szumilas z Niepublicznego Przedszkola im. bp Piotra Bednarczyka w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymują ex aequo zespół „Promyczki” z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej oraz duet Iga Skrzekut i Zuzanna Ruchała z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół „Jedynkowe Piratki” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje zespół „Bociany i żabki” z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują zespół „Ekologiczni” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej, zespół „Duszki z Bednarczyka” z Niepublicznego Przedszkola im. bp Piotra Bednarczyka w Limanowej.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:
I miejsce otrzymują ex aequo Tymon Przechrzta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej oraz Anna Zimniewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Milena Piech ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej oraz Maria Kaletka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.
III miejsce otrzymują ex aequo Dorota Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej, Joanna Liszka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Nina Twaróg ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje Sonia Janik ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymuje zespół „Super szóstka” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymują ex aequo Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej oraz duet Alicja Bulanda i Gabriela Papież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje Gromada Zuchowa „Przyjazne Orły” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:
I miejsce otrzymują ex aequo Laura Lisa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Magdalena Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje Wiktoria Grzelak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
III miejsce otrzymują ex aequo Jolanta Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz Amelia Chudy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje Alicja Agnieszka Tokarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymuje zespół „Siódemka z 4B” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół „Wesołe Trio” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:
I miejsce otrzymuje Zuzanna Krzywdzińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje Izabela Michalik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje Joanna Gołuszka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymuje zespół „Nutki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury, Hurtownię Biedroń i sklep Kajet. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

 

Galeria

Wróć do góry