Turystyka i Sport

Piłkarze, trenerzy i działacze sportowi z Miasta Limanowa nagrodzeni w Plebiscycie Podokręgu Piłki Nożnej

5 marca w Starostwie Powiatowym w Limanowej miało miejsce podsumowanie XXIV Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2021 roku. W Plebiscycie organizowanym przez Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej w Limanowej wyróżnieni zostali piłkarze, trenerzy jak i działacze sportowi reprezentujący kluby z Miasta Limanowa.

Z terenu Miasta Limanowa jako DRUŻYNA ROKU 2021 nagrodzona została Drużyna młodzików z MKS „Limanovia” – Mistrz Małopolski w składzie:

Jan Biernat, Przemysław Gołąb, Oskar Gaik, Bartosz Groń, Mateusz Kęska, Filip Kita, Dariusz Mrożek, Witold Mrożek, Wojciech Opioła, Michał Pałka, Piotr Pałka, Szymon Plata, Jakub Potoniec, Dariusz Smoleń, Szymon Smoroński, Błażej Ślazyk, Adrian Wieczorek, Tomasz Włodarczyk, Julian Wójcik, Szymon Żelasko
oraz Trenerzy: Mirosław Smoleń, Mateusz Ryś, Adrian Mrózek i Adam Gawlik,
a także Prezes AP Limanovia – Dariusz Mrożek

W kat. Najpopularniejszy Piłkarz Ziemi Limanowskiej IV ligi II MIEJSCE zdobył GRZEGORZ MUS z MKS „Limanovia”

W kat. Najpopularniejszy Trener Ziemi Limanowskiej IV ligi I MIEJSCE  zdobył PAWEŁ ZEGAREK z MKS „Limanovia”

W kat. Najpopularniejszy Trener Ziemi Limanowskiej DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH  III MIEJSCE  zdobył ALEKSANDER KOŻUCH z LKS „PŁOMIEŃ” Limanowa

ZA OSIĄGNIĘTE WYNIKI SPORTOWE w 2021 roku wyróżnieni zostali  ZAWODNICY MKS „Limanovia”: BARTOSZ GROŃ, MICHAŁ PAŁKA i JAKUB POTONIEC

WYRÓŻNIENIA za działalność na rzecz rozwoju i popularyzacji piłki nożnej w 2021 roku otrzymali:
– PIOTR WILCZEK – MKS „Limanovia”
– MATEUSZ WROŃSKI – MKS „Limanovia”
– ŁUKASZ ZELEK – MKS „Limanovia”
– IRENA AUGUSTYŃSKA– MKS „Limanovia”
oraz KAMIL KURCZAB – MKS „Limanovia”

Nagrodzeni w Plebiscycie piłkarze, trenerzy oraz działacze sportowi od przedstawicieli Zarządu Podokręgu Piłki Nożnej otrzymali statuetki i Listy gratulacyjne, a słowa uznania i gratulacje wyróżnionym sportowcom z terenu Miasta Limanowa złożył Wiceburmistrz Miasta Limanowa Wacław Zoń.

/fot.: limanowa.in/