Koncert zespołu „Droga na Ostrołękę” z okazji Dnia Kobiet

W sobotni wieczór 5 marca w Limanowskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert dedykowany Paniom z okazji Dnia Kobiet. Na scenie wystąpił znajdujący się w ścisłej krajowej czołówce muzyków country zespół „Droga na Ostrołękę.” Przed koncertem na przybyłe Panie czekał z koszem wypełnionym kwiatami Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Tuż przy wejściu do budynku LDK Burmistrz wręczał przybyłym Paniom tulipany, a przed rozpoczęciem koncertu ze sceny skierował do nich życzenia zdrowia, pomyślności oraz radości i uśmiechu każdego dnia.

Zaraz po życzeniach na scenę wkroczyli muzycy z zespołu „Droga na Ostrołękę” założonego przez Wojciecha Dudkowskiego – autora tekstów, dziennikarza radiowego i człowieka kochającego muzykę country, od lat związanego z Piknikiem Country w Mrągowie.

Przeboje muzyki country ponad godzinę rozbrzmiewały w Limanowskim Domu Kultury,  zabierając przedstawicielki płci pięknej w wyjątkowy muzyczny nastrój.