I Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zima zamknięta w słoiku” w ZSP nr 4 w Limanowej

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej odbył się I Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem ,,Zima zamknięta w słoiku”. Konkurs był przeznaczony dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych uczęszczających do szkół podstawowych z terenu miasta Limanowa.

Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie zainteresowania otaczającą przyrodą i zmianami związanymi z kończącą się porą roku-zimą. Uczestnicy mieli również możliwość rozwijania twórczej aktywności oraz budowania poczucia własnej wartości niezależnie od swojej niepełnosprawności.

W konkursie uczestniczyło 22 dzieci, którzy wykonali przepiękne prace o zimowej tematyce umieszczone w słoikach. Zostały one wyeksponowane na holu szkoły, tak by uczniowie i rodzice mogli je podziwiać.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody, które zostały zakupione dzięki hojności sponsorów m.in. Urzędowi Miasta Limanowa.