Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

2 KWIETNIA na obiekcie „Mój Rynek” odbędzie się Kiermasz Ekologiczny

Plakat informujący o Kiermaszu Ekologicznym
Już za tydzień  – w sobotę 2 KWIETNIA na obiekcie „Mój Rynek” odbędzie się Kiermasz Ekologiczny”Zero Waste- Nie Marnuj” w ramach realizacji programu LIFE dla Małopolski.
Celem akcji jest propagowanie dobrych nawyków i dbanie o ochronę powietrza i środowiska. Do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta Limanowa, dzieci, młodzież i dorosłych. Na miejscu będzie możliwość sprzedaży lub wymiany zbędnych czy zalegających w domach rzeczy.
Z pewnością każdy z nas ma niepotrzebne przedmioty, które mogą przydać się innym. (Prośba o nie przynoszenie rzeczy wielkogabarytowych).
Dla uczestników wydarzenia na miejscu udostępnione będą zadaszone stoiska. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a warunkiem udziału jest pozostawienie po sobie porządku.
Uwaga – dodatkowo za dostarczone elektroodpady w postaci m.in. baterii (min. szt. 30) czy też plastikowe nakrętki (min. 50 szt.) otrzymać można będzie sadzonkę drzewka ozdobnego.
Nad akcją będzie czuwał Ekodoradca Urzędu Miasta Limanowa, który chętnie udzieli informacji na temat możliwości pozyskania dotacji na termomodernizacje budynków  (kontakt z Ekodoradcą pod nr. tel.: 18 337 20 54 wew.164)
Zachęcamy, by  w trakcie robienia wiosennych porządków zaplanować udział w Kiermaszu. Róbcie porządki w szafach i ruszajcie na Kiermasz Ekologiczny!!!
Wróć do góry