Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

17 medali wywalczyli zawodnicy Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate na Otwartym Turnieju Karate Sendomiria Cup 2022 w Sandomierzu

W sobotę 26 marca w Sandomierzu odbył się Otwarty Turniej Karate Sendomiria Cup 2022. Turniej zgromadził 375 zawodników z 33 klubów z całej Polski, a wśród nich 29 zawodników Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate.

Zawody zostały zorganizowane przez Sandomierski Klub Karate Kyokushin na czele z shihan Andrzejem Orłowskim. Z Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate w zawodach wzięli udział:

Bulanda Brajan, Bulanda Sara, Curzydło Lilianna, Dyrek Szymon, Ewert Laura, Golonka Mateusz, Gwiżdż Szymon, Halota Tymoteusz, Jasica Igor, Jasica Weronika, Jurek Kacper, Kądziołka Marlena, Kaim Filip, Karaś Igor, Karaś Julia, Kędroń Antoni, Kędroń Artur, Kędroń Witold, Kęska Igor, Marcisz Eliza, Matląg Julia, Nowak Radosław, Pająk Wanessa, Pękala Alan, Sara Dominik, Smoleń Kajetan, Smorońska Nikola, Szczypka Aleksandra, Wójcik Antoni oraz Zelek Jagoda.

Z zawodnikami przebywali sensei Zbigniew Gągola (sędzia zawodów), sensei Marcin Guzik (kierownik ekipy), sensei Tadeusz Dyrek (sędzia zawodów), sempai Andrzej Matląg, a także licznie zebrani rodzice.