Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W akcję zbiórki rzeczy na pomoc UKRAINIE włącza się OSP Łososina Górna

Do akcji ZBIÓRKI RZECZY na rzecz POMOCY UKRAINIE włącza się OSP ŁOSOSINA GÓRNA. Zbiórka w remizie OSP Łososina Górna odbędzie się 2 marca w godz. 15:00-19:00.

Dnia 2 marca OSP Łososina Górna organizuje zbiórkę we współpracy z Miasto Limanowa oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na rzecz pomocy Ukrainie, która dotknięta jest wojną.
Wszelkie środki pomocy, można dostarczać pod adres :
Limanowa, ul. Piłsudskiego 85B (magazyn sklepu DDD) -> 1-2 marzec 2022 w godzinach od 12:00 do 18:00
lub do jednostki :
REMIZA OSP ŁOSOSINA GÓRNA -> Limanowa, ul. Łososińska 23, -> 02 marzec w godzinach 15:00 do 19:00
 Organizatorzy proszą, by w miarę możliwości dostarczać potrzebne rzeczy w kartonach lub pudełkach z opisem co znajduje się w środku, natomiast ubrania w czarnych workach .
Potrzebne są :
▶️ Ubrania, materace, maty do spania (z pokryciem foliowym), śpiwory, koce termiczne, peleryny przeciwdeszczowe, bielizna (dziecięca, damska, męska)
▶️ Środki higieniczne i pielęgnacyjne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, pieluchy (dziecięce, dla dorosłych)
▶️ Produkty żywnościowe do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność o długiej dacie przydatności do spożycia (m.in. makarony, kasze, ryż, dżemy, płatki błyskawiczne i konserwy)
▶️Zestawy medyczne, bandaże, gazy itp.
Inne : ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń : talerze głębokie, łyżki , widelce, noże, kubki, zapałki, zapalniczki, świece, baterie, generatory prądotwórcze o dużej mocy.

 

 

Wróć do góry