Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

Uruchomiono zapisy na 11 edycję Biegu Górskiego „Limanowa Forrest”

Plakat informujący o 11 edycji Międzynarodowego Biegu Górskiego "Limanowa Forrest"

Zachęcamy wszystkich do zapisywania się na 11 edycję Biegu Górskiego „Limanowa Forrest”. Zapisy do udziału w wydarzeniu już ruszyły,  a przypomnijmy że ustalona data tegorocznego biegu to 3 lipca.

Bieg „Limanowa Forrest” wznowiony zostaje po trzyletniej przerwie. Dla wszystkich uczestników tegorocznego Biegu przygotowana została  trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym. Przebiegać ona będzie po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie. Trasa ta poprowadzi uczestników sportowego wydarzenia na Miejską Górę (716 m. n.p.m.).

W biegu mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, mundurowi (osobna klasyfikacja), cywile. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, osobno prowadzona będzie klasyfikacja w nordic walking (tylko generalna K i M). Limit 2h jaki przewidziany jest na ukończenie biegu, to „ukłon” w kierunku początkujących, całych rodzin, a także tych, którzy nie są pewni swych możliwości – pozwala to wszystkim na pokonanie 7-kilometrowej trasy rekreacyjnie. Można całą trasę przejść, nie trzeba biec – ważne jest aby z uśmiechem przekroczyć linię mety.

REGULAMIN wydarzenia dostępny jest TUTAJ

ZAPISÓW można dokonać klikając w link:  https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=734&fbclid=IwAR0fDh2U_9xVvV6Ge-0WZXuBPtsnzYwNB5oO8bm82_THA2E67a1YWnOJih4

Uwaga – niższa opłata startowa obowiązuje tylko do 31 marca.

Link do trasy biegu: https://www.alltrails.com/explore/map/bieg-gorski-limanowa-forrest-1e669a6

Warto nadmienić że Bieg Górski „Limanowa Forrest” jest jedynym biegiem górskim w Polsce (a może i na świecie), w którym na jednej wytyczonej trasie biorą udział  nie tylko zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i całe rodziny- tatusiowie, mamusie i ich pociechy.

Współorganizatorem i sponsorem strategicznym imprezy jest Miasto Limanowa. Wydarzenie współorganizuje także Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji – Sekcja Polska – Region IPA Limanowa.

Wróć do góry