Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Kino Klaps startuje z nowym cyklem – KINO JUNIORA

Plakat informujący o KINIE JUNIORA w kinie Klaps

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w nowym projekcie – „KINO JUNIORA”. Raz w miesiącu na dzieci czekać będzie seans filmowy w promocyjnej cenie, połączony z dodatkowymi atrakcjami. Pierwsze spotkanie w ramach nowego cyklu KINO JUNIORA odbędzie się w sobotę 12 lutego – obejrzeć można będzie film „Wiki i jej sekret”. 

Twórcy serii „Bella i Sebastian” przedstawiają cudowną opowieść, inspirowaną prawdziwą historią: Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

To pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Na początek nie lada gratka – spotkanie z leśniczym z Nadleśnictwa Limanowa, który opowie dzieciom o relacjach człowiek z naturą, a szczególnie z wilkiem. Dowiedzieć się można będzie jakie są ich zwyczaje i czy trzeba się bać kiedy usłyszymy informację o wędrującej watasze w pobliskim lesie czy górach.

Następnie dzieci będą miały okazję pomalować swoje twarze w ulubione zwierzątko, a także otrzymać takiego balonowego zwierzaka. Ponadto chętne osoby będą mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami, a ok. godz. 12:00 planowany jest seans filmu.

Bilety w cenie 13 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/7537.

Wróć do góry