Turystyka i Sport

15 drużyn zagra w turnieju FUTSALIMA

Plakat informujący o Otwartych Mistrzostwach Limanowej w Futsalu

15 drużyn zgłosiło się do „X Jubileuszowej Futsalimy Elektrical Indeco 2022 – Otwartych Mistrzostw Limanowej w Futsalu”.  Futsalowa rywalizacja odbędzie się w najbliższy weekend – od 4 do 6 lutego, a patronat honorowy nad sportowym wydarzeniem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa.

Rozlosowany już został podział na grupy zgłoszonych zespołów:

Grupa A: KS Białka Tarnów, Krokus Przyszowa, Alex Zakliczyn, Promil Wiśniowa.

Grupa B: Rzezawa Team, Kreatywny, Alkoboye.

Grupa C: Bank Spółdzielczy Limanowa, Zalesianka Zalesie, Palacz Team, BSF ABJ Bochnia U-19.

Grupa D: FB Wojtas, Domex, Olimp Team, AKS Grzybowice Zabrze.

Harmonogram gier dostępny jest pod linkiem: https://www.futsalima.pl/futsalima2022_harmonogram_gier.pdf

Turniej FUTSALIMA od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród futsalowych drużyn Polski południowej i rok rocznie gromadzi liczną ilość uczestników. W gronie tym znajdują się m.in. najlepsze drużyny grające w Limanowskiej Lidze Futsalu, której od lat patronuje Burmistrz Miasta Limanowa.