Deklaracja dostępności
Kultura

Trwają ferie w miejskich placówkach kulturalnych

Zdjęcie z zajęć zorganizowanych w okresie ferii zimowych w LDK

Z oferty kulturalnej przygotowanej na okres ferii przez Limanowski Dom Kultury, Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej najmłodsi chętnie korzystają  już od pierwszych dni zimowego wypoczynku.

W pierwszych dniach ferii zimowych w Limanowskim Domu Kultury dzieci miały okazję zapoznać się z tajemniczą sztuką batiku – techniką malarską polegającą na nakładaniu wosku i kąpieli tkaniny w barwniku, najmłodsi wykonywali także ekologiczne plecaki oraz rozpoczęli pracę nad ozdobnymi ramkami na zdjęcia, odbyły się także zajęcia taneczne.

Na zdjęciu zajęcia taneczne zorganizowane w okresie ferii zimowych w LDK

Galeria

W Miejskiej Bibliotece Publicznej najmłodsi tworzyli ekostroje na zaplanowany na piątek 21 stycznia pokaz mody. W tym dniu w bibliotece uczestniczyć można będzie także w spotkaniu z autorką książek dla dzieci Kariną Gamoń.

Na zdjęciu uczestnicy zajęć zorganizowanych w okresie ferii w MBP

Galeria

Zabawa połączona z nauką  – z tej propozycji skorzystały natomiast dzieci, które odwiedziły Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej.

Galeria

Ferie zimowe dopiero na starcie, więc zachęcamy dzieci do udziału w kolejnych atrakcjach – szczegóły na plakatach poniżej.

 

Galeria

Wróć do góry