Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Konkurs na „Bożonarodzeniową kartkę świąteczną z recyklingu” rozstrzygnięty

Znamy już laureatów konkursu na „Bożonarodzeniową kartkę świąteczną z recyklingu” zorganizowanego przez Ekodoradcę Miasta Limanowa.

Spośród wszystkich prac, które zostały złożone w konkursie wybrana została zwycięska eko-kartka świąteczna, autorstwa Zuzanny Mrożek (lat 10). Za zajęcie I miejsca jej autorce przyznana zostanie nagroda o wartości do 200 zł.

 

W myśl zapisów regulaminowych konkursu wyłonione zostały również trzy prace które otrzymały wyróżnienie, a ich autorami są:

Wyróżnienie I: Jagoda Zelek ( lat 13)

Wyróżnienie II : Izabela Kubacka  (lat 7)

Wyróżnienie III: Laura Dudkiewicz  (lat 6)

Przyznane wyróżnienia nagrodzone zostaną nagrodami rzeczowymi o wartości nie mniejszej niż 100 zł dla każdego wyróżnienia, natomiast wszyscy uczestnicy nagrodzeni będą gadżetami promocyjnymi.

O miejscu i dacie wręczenia nagród uczestnicy konkursu zostaną poinformowani indywidualnie. W celu odbioru nagrody można podejść do Urzędu Miasta Limanowa, u. Jana Pawła II 9 – w godzinach pracy Urzędu.

Laureatom konkursu gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział !

Przypomnijmy, uczestnicy konkursu na „Bożonarodzeniową kartkę świąteczna z recyklingu” mieli za zadanie wykonać prace wyłącznie z materiałów pozyskanych ze zużytych rzeczy/przedmiotów, jedynie przy pomocniczym wykorzystaniu kleju, taśmy klejącej, farb – odpady wtórne stanowić więc miały większą część kartki świątecznej, a obowiązkowym elementem, który miał pojawić się na eko-kartce było logo programu LIFE.

Wróć do góry