Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

Głosuj na AP MAM TALENT LIMANOWA w ogólnopolskim finale plebiscytu sportowego DRUŻYNA ROKU!

Grafika informująca o trwającycm głosowaniu w Plebiscycie na najlepszą Drużynę Roku

Szkółka piłkarska „AP MAM TALENT LIMANOWA” bierze udział w nowej edycji plebiscytu który jest rok rocznie organizowany przez Gazetę Krakowską. W poprzednich latach jednym z laureatów konkursu był trener APMT – Kamil Musiał, który w 2018 roku zdobył III miejsce w kategorii TRENER ROKU w na Limanowszczyźnie. W roku 2021 rozpoczęło się głosowanie na szczeblu powiatowym, w którym Akademia MAM TALENT nie dała szans innym rywalom z powiatu limanowskiego zdecydowanie wygrywając ten poziom co dało awans do szczebla wojewódzkiego. Następnie na szczeblu wojewódzkim AP MAM TALENT zajęło bardzo wysokie II miejsce, a o zwycięstwie zdecydowała różnica kilku głosów a I miejsce zdobyła drużyna WKS Wawel. Dzięki głosom wszystkich osób związanych z Akademią MAM TALENT Limanowa udało się awansować na szczebel ogólnopolski, jednak głosowanie trwa i cała Limanowa liczy na wysokie miejsce w plebiscycie DRUŻYNY ROKU! 

Zachęcamy do głosowania na Fundację Akademia Piłkarska MAM TALENT Limanowa, która walczy o ogólnopolski tytuł DRUŻYNA ROKU w PLEBISCYCIE SPORTOWYM 2021 roku.

SMS na numer: 72355 o treści : FID.20

Link do głosowania: https://gazetakrakowska.pl/p/kandydat/fundacja-akademia-pilkarska-mam-talent-limanowa%2C2413649/#sms-plebiscyty

Finałowe głosowanie zakończy się we wtorek 18 stycznia o godz. 21.00.

Fupage Akademii: https://www.facebook.com/FundacjaAPMTLimanowa

Strona: https://www.apmt.pl/limanowa/

Na zdjęciu Akademia Piłkarska MAM TALENT Limanowa
Na zdjęciu przedstawiciele Akademii Piłkarskiej MAM TALENT Limanowa

Fundacja Akademia Piłkarska MAM TALENT Limanowa to prężnie rozwijająca się szkółka piłkarska dla dzieci. Obecnie szkoli w centrum szkolenia niemal 100 adeptów piłki nożnej w wieku od 4 – 11 roku według własnego systemu. Lecz  Fundacja APMT Limanowa  to też grupy szkolne oraz grupy przedszkolne w których  7 trenerów pracuję łącznie z 700 dziećmi w wieku od 3 do 12 lat. Z własnych prywatnych środków oraz pieniędzy inwestorów wybudowali boiska z sztuczną trawą a to nie koniec gdyż w planach Akademii jest kolejne boisko sztuczne 70×45 m oraz w pierwsza w powiecie limanowskim HALA PNEUTMATYCZNA !

Zachęcamy Państwa do głosowania na Fundację Akademia Piłkarska MAM TALENT Limanowa, gdyż jej celem jest promowanie sportu oraz wpływanie na dzieci tak aby SPORTEM BYŁY ZARAŻONE NA CAŁEGO I NA CAŁE ŻYCIE!

Na zdjęciu zajęcia sportowe Akademii Piłkarskiej MAM TALENT Limanowa
Wróć do góry