„Ferie w MUZEUM” – zajęcia dla najmłodszych w okresie ferii zimowych w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej

Plakat dot. organizowanych w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej zajęciach dla najmłodszych w okresie ferii zimowych

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej przygotowało dla dzieci bogatą ofertę zajęć na okres zbliżających się ferii zimowych. Zapisów na poszczególne atrakcje można dokonywać pod numerem telefonu 18 337 20 42.

„Ferie w MUZEUM” to  specjalnie przygotowana dla najmłodszych propozycja spędzenia czasu wolnego od zajęć szkolnych m.in. poprzez udział w warsztatach z kaligrafii oraz warsztatach iluminatorskich. Będzie też coś dla dzieci spragnionych „zimowych przygód” oraz „młodych odkrywców”.

Szczegółowa oferta – na plakacie poniżej.

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy !