Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Akcja „Ferie zimowe w bibliotece”

Plakat informujący o akcji "Ferie zimowe w bibliotece"

Na okres ferii zimowych wiele różnego rodzaju atrakcji dla najmłodszych przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej.  

W dniach od 18 stycznia do 20 stycznia tworzyć można będzie ekostroje bajkowe. 21 stycznia odbędzie się pokaz mody, czyli prezentacja stworzonych strojów na prawdziwej scenie, na który można będzie zaprosić babcię i dziadka z okazji ich święta. Następnie odbędzie się spotkanie autorskie z limanowską pisarką dla dzieci Kariną Gamoń, która z zawodu jest położną. Pani Karina opowie skąd u niej tak różne pasje, a także przeniesie uczestników spotkania do świata prawdziwej medycyny.

24 stycznia odbędą się zajęcia „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Kto nie wie jak można aktywnie spędzać czas ferii zimowych doceni spotkanie z Lidią Sułkowską, która przygotowała program rekreacyjny dla całych rodzin. Z kolei w dniu 26 stycznia odbędą się warsztaty z ilustracji książkowej, będą także warsztaty Concept art czyli kreacja gier komputerowych. Prowadzącym zajęcia będzie Szymon Teluk, który z zawodu oraz pasji jest malarzem i rysownikiem, a specjalizuje się w komiksie, ilustracji i karykaturze. 28 stycznia najmłodsi będą mogli samodzielnie ozdobić skrzyneczki motywami książkowymi, a warsztaty te Monika Zielińska-Klimczak ManuCraftura

 

Plakat informujący o akcji "Ferie zimowe w bibliotece"
Wróć do góry