Deklaracja dostępności
O mieście

Wigilia w Dziennym Domu „Senior+” w Limanowej

Na zdjęciu uczestnicy spotkania wigilijnego w Dziennym Domu "Senior+" w Limanowej

W środę 22 grudnia w Domu „Senior+” w Limanowej odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Zebranych seniorów i zaproszonych gości serdecznie powitała kierownik  Dziennego Domu „Senior+” Wiktoria Zelek, składając jednocześnie najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz gorące podziękowania pracownikom oraz podopiecznym placówki. Z życzeniami świąteczno-noworocznymi do Dziennego Domu „Senior+” przybyły także władze miasta Limanowa.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz ze swym Zastępcą Wacławem Zoniem, a także Kierownikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Haliną Waktor skierowali do zebranych osób życzenia przede wszystkim zdrowia, dziękując za zaproszenie na wigilijne spotkanie i stworzenie wyjątkowej, ciepłej, pełnej radości atmosfery, jaka co podkreślił – zawsze panuje w Dziennym Domu „Senior+”.

Na zdjęciu uczestnicy spotkania wigilijnego w Dziennym Domu "Senior+" w Limanowej

Przybyły na wigilijne spotkanie ks. Mariusz Król z parafii pw. Św. Stanisława Kostki w Limanowej Sowlinach odczytał fragment Pisma Świętego, a po wspólnej modlitwie łamano się opłatkiem i składano bożonarodzeniowe życzenia. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych, a uczestnicy radośnie oddawali się wspólnemu kolędowaniu. Spotkanie upłynęło w uroczystej atmosferze wprowadzając wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt.

Na zdjęciu seniorzy z Dziennego Domu "Senior+" podczas uroczystej wigilii
Na zdjęciu seniorzy z Dziennego Domu "Senior+" podczas uroczystej wigilii

Również sami Seniorzy – podopieczni „Dziennego Domu Senior+” złożyli serdeczne życzenia kierującej placówką Wiktorii Zelek, były to życzenia świąteczne, a także imieninowe – z okazji imienin, które obchodzi ona dnia 23 grudnia.

Spotkanie upłynęło w uroczystej atmosferze wprowadzając wszystkich w przedświąteczny, radosny nastrój.

Na zdjęciu Seniorzy z Dziennego Domu "Senior+" składają życzenia Kierowniczce placówki

Galeria

Wróć do góry