Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Mikołajki w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wiedząc, że zbliża się upragniony dzień dzieci z chęcią uczyły się piosenek by powitać Mikołaja, a jeszcze chętniej opowiadały o napisanych przez nie listach.

W tym dniu do Miejskiego Przedszkola nr 2 zawitał wyjątkowy gość, długo wyczekiwany przez dzieci. Przedszkolaki już od rana nasłuchiwały dzwoneczków świętego Mikołaja i z niecierpliwością spoglądały na drzwi. Mikołaj jak zwykle nie zawiódł dzieci.

Po powitaniu przez Dyrektor Przedszkola Halinę Kożuch i zapewnieniu, że wszystkie dzieci były bardzo grzeczne św. Mikołaj obejrzał wykonane przez dzieci prace plastyczne związane z jego osobą. Następnie z ogromnym uśmiechem w towarzystwie aniołków udał się na spotkanie z przedszkolakami. Każda grupa w swojej pięknie przystrojonej sali z osobna powitała wyczekiwanego gościa, który usiadł na przygotowanym tronie aby wręczać podarki. Z każdym wręczonym prezentem w oczach dzieci pojawiała się radosna iskierka.

Cóż to był za dzień… Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Po podziękowaniach i obietnicy, że wszyscy będą grzeczni Mikołaj udał się w dalszą drogę…

 

(inf.: MP nr 2 Limanowa)

Galeria

Wróć do góry