Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Konkursy Kolęd i Pastorałek dla szkół i przedszkoli – w formie online

Plakat informujący o Konkursach Kolęd i Pastorałek dla szkół i przedszkoli - w formie online

IX Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem:  „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ” organizowany przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce oraz Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „GORE GWIAZDA JEZUSOWI”, którego organizatorem jest DZIENNY DOM WSPARCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „LOKOMOTYWA”  – mając na uwadze wprowadzone ograniczenia i troskę o bezpieczeństwo uczestników  odbędą się w formie online.

Nagrane występy będą oceniane przez Komisję Konkursową, która po obejrzeniu wykonanych kolęd i pastorałek wyłoni zwycięzców. TERMIN PRZESYŁANIA NAGRAŃ MIJA 10 grudnia.

 

 

Plakat informujący o Konkursie Kolęd i Pastorałek dla przedszkoli - w formie online

IX Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem:  „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ kierowany jest do najmłodszych solistów oraz zespołów dziecięcych.

Coroczny konkurs podtrzymywać ma idee inicjatywy promującej piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Organizowana od 2013 roku inicjatywa cieszy się wielkim zainteresowaniem w środowisku przedszkolnym, a każdego roku zwiększa się liczba uczestników i przedszkoli, które kolejno włączają się do wspólnego kolędowania.

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „GORE GWIAZDA JEZUSOWI” kierowany uczniów szkół podstawowych i średnich.

Celem wydarzenia jest podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim wytworzenie świątecznej atmosfery.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu są zamieszczone w regulaminie i na stronie internetowej Dziennego Domu wsparcia dla Dzieci i Młodzieży „Lokomotywa” oraz w mediach społecznościowych.

Plakat informujący o Konkursie Kolęd i Pastorałek dla szkół - w formie online
Wróć do góry