Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Konkurs na Bożonarodzeniową Kartkę z RECYKLINGU

Plakat informujący o Konkursie na Bożonarodzeniową Kartkę z recyklingu

Ekodoradca Miasta Limanowa serdecznie zaprasza do uczestnictwa w konkursieBożonarodzeniowa kartka świąteczna z recyklingu”.

Konkurs ma charakter otwarty  i jest skierowany mieszkańców  z terenu Miasta Limanowa, a zadaniem konkursowym jest wykonanie KARTKI ŚWIĄTECZNEJ BOŻONARODZENIOWEJ w technice RECYKLINGU.

Materiały wykorzystane do projektu powinny być głównie pozyskane ze zużytych rzeczy/przedmiotów, można zastosować materiały pomocnicze tj. klej, taśmę klejącą, farby jednak odpady wtórne powinny stanowić większą część kartki świątecznej.

Jednym z elementów ,które musi się pojawić w projekcie, musi być logo programu LIFE (może to być wydruk logo na papierze).

Prace należy wykonać w formacie A5.

Termin składania prac do 30 grudnia 2021 r.  w Urzędzie Miasta Limanowa, ul. Jana Pawła II 9  (ze względów na pandemię zgłoszenia do konkursu można przesyłać także w formie elektronicznej (w formacie jpg lub pdf ) na adres mailowy: emol@miastolimanowa.pl

Dla autora zwycięskiej pracy przewidziano nagrodę rzeczową o wartości do 200 zł, dla 3 wyróżnień nagrody o wartości nie mniejszej niż 100 zł, a dla wszystkich gadżety promocyjne projektu.

Przewidywany termin wręczenia nagród to połowa stycznia 2022r.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest TUTAJ

Zapraszamy do udziału !

 

 

Wróć do góry