Deklaracja dostępności
Kultura

II Konkurs plastyczny na „Świąteczną bombkę bożonarodzeniową” rozstrzygnięty

Na zdjęciu bombki złożone na II Konkurs plastyczny na "Świąteczną bombkę bożonarodzeniową"

W środę 1 grudnia 2021 r. w Limanowskim Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie II Konkursu Plastycznego na „Świąteczną bombkę bożonarodzeniową”.

Do tegorocznej edycji konkursu zostało zgłoszonych ponad 30 prac. Motywem przewodnim prac miał być folklor powiatu limanowskiego, a bombki miały być wykonane w technice malarstwa bądź rysunku.

Organizator konkursu – Limanowski Dom Kultury składa podziękowania wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i poszukiwanie w otaczającej ich rzeczywistości elementów regionalnych i nawiązań do folkloru, które przenieśli na swoje prace.

Wręczenie nagród laureatom konkursu, którymi będą dyplomy oraz bony na nagrody rzeczowe odbędzie się w dniu 5 grudnia br. o godz. 14:45 w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury (bezpośrednio przed seansem filmowym „Clifford. Wielki czerwony pies”).

Nagrodzone bombki oraz wszystkie pozostałe biorące udział w konkursie, będzie można podziwiać w holu Limanowskiego Domu Kultury.

Zgodnie z regulaminem wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy za udział w konkursie, które będzie można odbierać od dnia 6 grudnia br. w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury w godzinach od 9:00 do 15:00.

Na zdjęciu Komisja Artystyczna oceniająca bombki
Na zdjęciu bombki złożone na II Konkurs plastyczny na "Świąteczną bombkę bożonarodzeniową"

Poniżej Protokół z posiedzenia Komisji Artystycznej:

 

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Komisji Artystycznej
II Konkursu Plastycznego na „Świąteczną bombkę bożonarodzeniową”
1.12.2021 r.
Limanowski Dom Kultury


Komisja w składzie:
–    dr Jacek Dudek – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, wykładowca na macierzystej uczelni;
–    Zofia Ślezak – absolwentka Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu, instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury;
–    Joanna Dębska – kulturoznawca, Instruktor ds. organizacji imprez i kina Limanowskiego Domu Kultury

po ocenieniu  prac postanowiła przyznać następujące nagrody:

W kategorii od 7-10 lat:

I miejsce i nagrodę w postaci bonu na zakup nagród rzeczowych o wartości 300 zł otrzymuje Patrycja Malec z z Limanowej.
II miejsce i nagrodę w postaci bonu na zakup nagród rzeczowych o wartości 200 zł otrzymują ex aequo Kamila Zelek z Siekierczyny, Martyna Zelek z Siekierczyny oraz Jakub Marek z Limanowej.
III miejsce i nagrodę w postaci bonu na zakup nagród rzeczowych o wartości 100 zł otrzymują ex aequo Milena Piech z Limanowej, Weronika Biel ze Starej Wsi oraz Franciszek Gwiżdż z Pisarzowej.

Wyróżnienie i nagrodę w postaci bonu na zakup nagród rzeczowych o wartości 50 zł otrzymują Sergiusz Bubula z Rupniowa oraz Tobiasz Ryś z Limanowej.

W kategorii od 11-15 lat:

I miejsce i nagrodę w postaci bonu na zakup nagród rzeczowych o wartości 300 zł otrzymuje Natalia Janik z Limanowej
II i III miejsca nie przyznano.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział. Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Limanowski Dom Kultury.


Na tym protokół zakończono i podpisano.

 

Galeria

Wróć do góry