19 grudnia odbędzie się Świąteczny Kiermasz na limanowskim rynku

Plakat informujący o Powiatowym Kiermaszu Bożonarodzeniowym

W niedzielę 19 grudnia w godzinach od 10:00-15:00 na rynku miasta Limanowa odbędzie II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na stoiskach regionalnych producentów oraz lokalnych artystów i rzemieślników będzie można nabyć m.in  przysmaki na wigilijny stół oraz niepowtarzalne ozdoby i dekoracje, które z pewnością wprowadzą do naszych domów świąteczną atmosferę i radosny nastrój. Czas umilać będzie dźwięk świątecznych utworów i kolęd.

Na rynku miasta Limanowa swoje stoisko będzie mieć także Nadleśnictwo Limanowa, na którym otrzymać można „dary lasu” w postaci drzewek świątecznych, stroików, jemioły, szyszek), a w budynku Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej dzieci będą mogły zmierzyć się z dekorowaniem świątecznych pierników.

Zachęcamy do udziału!

Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy w tym samym dniu po raz pierwszy odbędzie się także na placu targowym w Mszanie Dolnej.