Trwa II Konkurs plastyczny na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci z mieszkające na terenie miasta i gminy Limanowa, w wieku od 7 do 15 lat, do udziału w II Konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania bony na nagrody rzeczowe w kwocie do 300 zł.

Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic.

Kształt bombki musi być okrągły i przestrzenny, a jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince. Technika wykonania przyjęta w tej edycji to malarstwo i rysunek. Materiał jest dowolny – nie dopuszcza się jedynie szkła, jako tworzywa bombki.

Prace można składać w Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4) do 24 listopada.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 1 grudnia na stronie internetowej www.ldk.limanowa.pl , a nagrody wręczone zostaną podczas Mikołajek w LDK – 5 grudnia, na scenie w sali widowiskowej LDK.

Prace oceniać będzie Komisja Artystyczna, w skład której wchodzić będzie m.in. Zofia Ślezak – instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury oraz Jacek Dudek – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, gdzie obronił dyplom w pracowni prof. Bogusza Salwińskiego, obecnie wykładowca na powyższej uczelni.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ