Druhowie z OSP Limanowa wzięli udział w akcji „Czyste szlaki Powiatu Limanowskiego”

Zdjęcie z udziału druhów z OSP Limanowa w akcji „Czyste szlaki Powiatu Limanowskiego”

Druhowie z OSP Limanowa odpowiedzieli na inicjatywę LOT Powiatu Limanowskiego pn. „Czyste szlaki Powiatu Limanowskiego” i wzięli udział w sprzątaniu okolic miasta Limanowa.

Grupa uczestników reprezentująca limanowską jednostkę OSP wyposażona została w chwytaki i worki na śmieci oraz rękawiczki, a teren jaki objęty był akcją sprzątania to m.in. okolice  Miejskiej Góry.

Partnerami trwającej akcji „Czyste szlaki Powiatu Limanowskiego” organizowanej prze Lokalną Organizację Turystyczną Powiatu Limanowskiego jest Nadleśnictwo Limanowa oraz  Gorczański Park Narodowy.