„Cztery pory roku z Funduszami Europejskimi w Małopolsce. Zima!” – kampania billboardowa promująca Fundusze Europejskie w Małopolsce

Trwa kolejna odsłona kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce, pod hasłem: „Fundusze Europejskie. Zimą wypoczywaj w Małopolsce”. Kampania prezentuje inwestycje unijne dedykowane zimowemu wypoczynkowi w regionie.  Jej celem jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją nt. nowoczesnej infrastruktury i różnorodnych form wypoczynku oraz zachęcenie do zwiedzania Małopolski zimą.

To jeden z elementów długofalowej strategii promocyjnej Funduszy Europejskich realizowanej przez Województwo Małopolskie i zarazem kolejny etap działań promujących rolę, jaką odgrywają środki unijne w Regionie.

Jeżeli już dziś planujesz zimowy wypoczynek, to zapraszamy do Małopolski. Nowoczesna infrastruktura, różnorodność oferowanych form relaksu oraz pogoda ducha (jedyna pogoda, jaka tu panuje) sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i zwiedzaniu. „Fundusze Europejskie. Zimą wypoczywaj w Małopolsce” to hasło listopadowej kampanii billboardowej, która prezentuje inwestycje unijne dedykowane zimowemu wypoczynkowi w regionie.

Szczegóły pod linkiem https://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/wiadomosci/cztery-pory-roku-z-funduszami-europejskimi-w-malopolsce-zima