Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

4 medale dla zawodników Limanowski Klub Kyokushin Karate na Mistrzostwach Polski Oyama PFK w Rzeszowie

Na zdjęciu zawodnicy Limanowskiego Klub Kyokushin Karate podczas XXVI Mistrzostw Polski Oyama PFK w Rzeszowie

W dniach 27-28 listopada odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Oyama PFK w Rzeszowie. Mistrzostwa zgromadziły 270 zawodników z 37 klubów z całej Polski. Zawody zostały podzielone na 3 bloki: lekki kontakt, semi knockdown oraz knockdown. 6 osobowa reprezentacja z Limanowej była jedną z dwóch drużyn spoza federacji Oyama Karate. Zawody zostały zorganizowane przez Klub Sportowy Oyama Rzeszów na czele z sensei Patrycjuszem Mostkiem. Mistrzostwa otworzył Hanshi Jan Dyduch 8 dan, sędzią głównym zawodów był shihan Paweł Pajdak 6 dan.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 6 zawodników, którzy wystartowali w 2 dwóch blokach: lekki kontakt oraz knockdown.

Juniorzy Młodsi: Szymon Dyrek, Dominik Sara, Alan Pękala oraz Brajan Bulanda.
Seniorzy: sensei Mateusz Puch oraz Dominika Dąbrowska

Z zawodnikami przebywali shihan Zbigniew Goliński 5 dan, sensei Zbigniew Gągola (sędzia zawodów), sensei Marcin Guzik (kierownik ekipy), sensei Tadeusz Dyrek (sędzia zawodów) oraz sempai Andrzej Matląg.

Na zdjęciu zawodnicy Limanowskiego Klub Kyokushin Karate nagrodzeni pucharami podczas XXVI Mistrzostw Polski Oyama PFK w Rzeszowie